Saturday, 18 July 2015
05 December 2023
جام حذفی فوتبال باشگاه‌های ایران

«سپاهان با پیروزی بر پرسپولیس قهرمان شد»

2013 May 06

خبر / رادیو کوچه

ساعت شش بعد از ظهر روز یک‌شنبه پانزدهم اردیبهشت، دیدار فینال جام حذفی فوتبال باشگاه‌های ایران در ورزشگاه مملو از جمعیت آزادی تهران برگزار شد و سپاهان توانست پس از ١٢٠ دقیقه بازی نفس‌گیر، با برتری شش بر چهار، مقام قهرمانی جام را از آن خود کند.

در این دیدار که به داوری «علیرضا فغانی» برگزار شد، «کریم انصاری‌فر» گلی را برای پرسپولیس در دقیقه ٢۴ بازی به ثمر رساند و نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به نفع پرسپولیس پایان یافت. در نیمه دوم اما گل دقیقه ۵٩ «جواهیر سوکای» با پاس خوب «حسین ماهینی» نتیجه را به تساوی کشاند و در وقت‌های اضافه نیز گل‌های دقیقه ٩٩ «محمد نوری» برای پرسپولیس و گل دقیقه ١٠۶ «محمد غلامی» برای سپاهان، تعیین نتیجه را به ضربه‌های پنالتی کشاند.

football

عکس: مهر

در ضربات پنالتی، در حالی که سپاهانی‌ها با ضربات بولکو، خلعتبری، ابراهیمی و حاج صفی، هر چهار پنالتی خود را تبدیل به گل کردند، ضربات خارج از چهارچوب حقیقی و نوروزی، پرسپولیسی‌ها را از قهرمانی محروم کرد و دو گل هادی نوروزی و میثم نقی‌زاده در ضربات پنالتی نیز حاصلی برای آن‌ها نداشت.

این دیدار، آخرین بازی «مهدی مهدوی‌کیا» در فوتبال ایران به عنوان بازیکن بود و این فوتبالیست ایرانی، از هواداران خود خداحافظی کرد.

بیشتر بخوانید:

«استقلال قهرمان لیگ برتر شد»«استقلال قهرمان لیگ برتر شد»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,