شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
23 October 2016

«بالاخره رد صلاحیت شدم»

۱۳۹۲ اردیبهشت ۲۳

 ‫مطلب‌هایی که در این بخش تارنمای رادیو کوچه منتشر می‌شود یا انتخاب دبیر روز سایت و یا پیشنهاد دوستان رادیو است که می‌تواند از هر گروه یا دسته و یا مرامی باشد. نظر‌های مطرح شده در این بخش الزامن نظر رادیو کوچه نیست. اگر نقد و نظری بر نوشته‌های این بخش دارید می‌توانید برای ما ارسال کنید. این مطلب بدون ویرایش رادیو کوچه منتشر می‌شود.‬

وبلاگستان / رادیو کوچه

بالاخره دقایقی پیش از فرمانداری خمینی‌شهر به من ابلاغ شد که جناب آقای فریدالدین محمد صلواتی فرزند فضل‌اله شما به استناد ماده / مواد ٢۶ قانون صلاحیت شرکت در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر را ندارید.

برایم تعجب‌انگیز نبود زیرا اگر غیر از این عمل می شد، قابل تعجب بود. سال‌ها پدرم به خاطر این کشور که هدفش جمهوری بود به زندان و تبعید گرفتار بود و حال در این دوره فرزندش را به خاطر وفاداری نداشتن به ایران رد صلاحیت می‌کنند.

2013512-Kooche-Web2

راست می‌گویند من کشوری را که درونش به راحتی ٣٠٠٠ میلیارد دزدی می‌شود را وفادار بهش نیستم . کشوری که دین تنها بازیچه افرادی است را نمی‌توانم بهش وفادار باشم. کشوری که مسوولینش مثل آب خوردن دروغ می‌گویند، چطور می‌شود بهش وفادار بود. خدا را شکر می‌کنم که از دیدگاه افرادی صلاحیتم رد شده که خود آن‌ها هیچ‌گاه اعتباری در بین مردم نداشتند خوشحالی من از آن است که در بین مردم خوب کشورم اعتبار دارم. در کشوری که به راحتی بیت المال به یغما می‌رود تایید صلاحید اعتباری ندارد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,