Saturday, 18 July 2015
22 January 2021
آیت‌اله احمد خاتمی:

«جمهوری ایرانی از دل مجلس ششم درآمد»

2010 February 12

رادیو کوچه

آیت‌اله احمد خاتمی از اعضای  مجلس خبرگان با بیان این‌که «به دروغ متهم کردن نظام بدترین تخریب است» تصریح کرد: «خیانتی بالاتر از آن نیست که کسانی که در انتخابات ناکام شدند، نظام اسلامی را به دروغ متهم کنند.»
به گزارش ایسنا، آیت‌اله احمد خاتمی طی سخنانی در پایان راهپیمایی 22 بهمن در  شهر مشهد گفت: «در طول 31 سال تمام بحران‌های نظام با سرانگشت ولایت فقیه حل شده‌اند. اگر در یک کشوری جنگ صورت گیرد، آن نظام با بحران روبه‌رو می‌شود در حالی که این کشور در طول 8 سال بدون بحران به سر برد و تمام کودتاهای طراحی شده و هماهنگ شده با بیگانگان به برکت ولایت فقیه خنثی شدند. در 8 ماه گذشته مردم دیدند که چگونه یک کودتای مخملی با بصیرت ولایت فقیه و حمایت شما مردم به طور کامل خنثی شد و از بین رفت.»
وی با بیان این‌که « نمک‌نشناسی از اسلام،کفران نعمت است» افزود: «کفران نعمت آن است که عده‌ای از خدا بی‎‌خبر شعار «نه شرقی‌، نه غربی، جمهوری ایرانی» و یا شعار «استقلال، آزادی جمهوری ایرانی» را در روز قدس سر بدهند و بعد از سه ماه برخی از سران فتنه وقتی فهمیدند که قافیه را باختند، علیه این شعارهای هنجارشکنانه موضع‌گیری کردند. فکر نکنید این شعارها، شعار 4 تا بچه بود، بلکه این شعار از دل همان مجلس ششم درآمد. این‌گونه شعارها از دل چنین حرکاتی بیرون می‌آید و نباید با آن‌ها سطحی برخورد کرد.»
آقای خاتمی در پایان خاطرنشان کرد: «در حالی که ایران بارها اعلام کرده است که ما به دنبال سلاح اتمی نیستیم و نخواهیم بود، با شروع غنی‌سازی 20 درصدی دوباره اتهامات آمریکا علیه ایران تکرار شد در حالی که اسرائیل بیش از 200 کلاهک اتمی دارد و مورد حمایت آمریکاست. هر جاکه سخن از دشمنی با انقلاب است، رژیم سیاه و سر تا پا جنایت صهیونیستی نیز سر کار می‎آید و حق هم داریم که مدام شعار مرگ بر اسرائیل را سر دهیم.کسی که ارادتمند است و تولی دارد با شکوه، آمریکا، بیگانگان، فتنه‌گران و ساختارشکنان را محکوم می‌کند.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,