Saturday, 18 July 2015
26 September 2023
علی مطهری

«باید از پیروزی جلیلی جلوگیری کرد»

2013 May 28

خبر / رادیو کوچه

«علی مطهری» نماینده اصول‌گرای مجلس شورای اسلامی که به رد صلاحیت «اکبر هاشمی رفسنجانی» برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری معترض است،‌ در مصاحبه‌ای گفت که باید از پیروزی «سعید جلیلی» به عنوان کاندیدای تندروها جلوگیری کرد.

motahari-

وی که در مصاحبه‌ای با سایت «قانون آنلاین»‌ سخن می‌گفت، خطاب به جلیلی اظهار داشت: «من امروز توصیه‌ای به آقای جلیلی دارم و آن این است که شما که از جهاد اصغر سربلند بیرون آمده‌اید خوب است که در جهاداکبر هم سرافراز باشید. شما خود بهتر از هرکس دیگری می‌دانید که تجربه کافی و صلاحیت لازم برای ریاست جمهوری را ندارید و عده‌ای برای رسیدن به اهداف خود شما را به درون صحنه هل داده‌اند. الانسان علی نفسه بصیر. انسان به نفس خودش آگاه است. پیشنهاد می‌کنم انصراف بدهید و ابزار دست دیگران واقع نشوید. انشااله برای دوره‌های بعد کاندیدا شوید.»

«علی مطهری» همچنین با انتقاد از آقای هاشمی در مورد رفتارهای گذشته‌اش، گفت: «البته من معتقدم که آقای هاشمی تا حدی چوب رفتار گذشته‌اش را می‌خورد. اگر زمانی که در گذشته رفتارهای زشت انجام دادند، ایشان سکوت نمی‌کرد و از مظلوم دفاع می‌کرد، امروز این اتفاق برای خودش نمی‌افتاد و آن‌ها این‌قدر جری و سرکش نمی‌شدند.»

بیشتر بخوانید:

«جلیلی گزینه احمدی‌نژاد است»«جلیلی گزینه احمدی‌نژاد است»

«راهی جز عدم شرکت در انتخابات نمانده است»«راهی جز عدم شرکت در انتخابات نمانده است»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , ,