Saturday, 18 July 2015
29 January 2020
محسن رضایی

«سبک مدیریتی من ‘گلوله‌های برفی’ است»

2013 May 31

خبر / رادیو کوچه

«محسن رضایی» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری سال ٩٢، پنج‌شنبه شب نهم خرداد، در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما، با ذکر «یا اباالفضل» صحبت‌های خود را آغاز کرد و به گله‌ از صدا و سیما پرداخته، گفت: «آقایان در نوبت قبل، بخش‌هایی از صحبت‌های من را سانسور کردند. البته من تابع قانون هستم و یکی از دلایلی که به صحنه آمدم این است که قانون‌شکنی را در کشور کنار بگذاریم، اما این درست نبود که بعدا بگویند سانسور حرف‌های من به خاطر مسایل امنیتی بوده است».

به گزارش «خبرگزاری دانشجویان ایران»(ایسنا)، «محسن رضایی» با بیان این‌که «سابقه و تجربه من از بحران‌ها، پشتوانه‌ی کار من است»، اظهار کرد: «سبک مدیریتی من، “گلوله‌های برفی” است که طی آن آدم‌های ناشناخته را پیدا می‌کنم که این آدم‌ها از بالای قله‌های جمعیتی مردم مثل استان‌ها و اقوام سرازیر می‌شوند و در نهایت به فقر و گرانی می‌خورند و آن را پودر می‌کنند و برمی‌دارند».

MohsenRezaee-Ilna-Koocheh

رضایی همچنین گفت: «در کشور ما پیشرفت‌های بسیار خوبی صورت گرفته و ایران تبدیل به قدرت بزرگی در منطقه شده است اما سرنوشت گوشت و مرغ و کره و روغن خوب نیست».

وی افزود: «”استراتژی قیچی”، استراتژی من برای سیاست خارجی است که در ابتدا دیپلمات‌های قوی را انتخاب می‌کنم اما دست خود را تا قبل از مذاکره برای کسی باز نخواهم کرد».

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: «در سال اول دولتم به آمریکایی‌ها نشان می‌دهم که تحریم‌ها در حال بی‌اثر شدن است و آن‌ها باید این موضوع را بفهمند وگرنه اگر امید داشته باشند که تحریم‌ها اثر دارد، کوتاه نمی‌آیند».

بیشتر بخوانید:

«آمده‌ام تا پدر شرمنده فرزند نباشد»«آمده‌ام تا پدر شرمنده فرزند نباشد»

«نباید اجازه داد انجمن حجتیه با نام دیگری فعالیت کند»«نباید اجازه داد انجمن حجتیه با نام دیگری فعالیت کند»

«باید از پیروزی جلیلی جلوگیری کرد»«باید از پیروزی جلیلی جلوگیری کرد»

«مسببین وضعیت اقتصادی کنونی باید به دادگاه بروند»«مسببین وضعیت اقتصادی کنونی باید به دادگاه بروند»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,