Saturday, 18 July 2015
27 September 2020
تازه‌های موسیقی زیرزمینی، بخش چهاردهم

«غیر مجاز»

2013 June 19

نویسنده: خسرو  کیان‌راد

اجرا: امیر فاخر/ رادیو کوچه

با سلامی دوباره به اهالی رادیو کوچه و دوست‌داران برنامه‌ی غیرمجاز. من «امیر فاخر» هستم و امروز با شما خواهیم بود با چهاردهمین قسمت از برنامه‌ی غیرمجاز.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

می‌دونم که مثل چهارشنبه‌های قبل منتظر شنیدن تازه‌های موسیقی زیرزمینی ایران در هفته‌ای که گذشت هستید. به گوش باشید که آهنگای جدید به همراه اخبار کنسرت‌ها و آلبوم‌های تازه تو راهه. خوش اومدید به غیرمجاز  این هفته.

آثار هفته:

اولین آهنگی که امروز می‌شنویم کار جدیدی  با نام «پرچم» از گروه آبجیز. شما می‌تونید موزیک ویدیوی این آهنگ رو هم در صفحه‌ی فیس‌بوک غیرمجاز ببینید.

20130619-kooche-Khosro1

ترانه‌ی پرچم رو شنیدید کار جدیدی از گروه آبجیز. اما دومین آهنگی که براتون انتخاب کردیم کاری با نام «آهای…» از گروه «عبور» با ترانه‌ای از حمید فراهانی. تو این کار محسن شمس گیتار زده و حمید شمس درامز. می‌شنویم ترانه‌ی «آهای» رو با صدای محسن شمس و عسل هنجی.

خب، ترانه «آهای» رو شنیدید از گروه عبور. کار بعدی که پخش می‌کنیم آهنگیِ با نام «منو تنها نذار» با صدای آیدا و با ترانه‌ای از مسعود جاوید.

20120619-Kooche-khosro2

اجراهای هفته:

اما می‌رسیم به بخش اجراهای هفته…. نوزده خرداد، عبدی بهروانفر در دانشگاه ساوتمپتون در انگلیس برنامه داشت. سانفرانسیسکو هم یکشنبه نهم ژوئن میزبان حامد نیک‌پی بود. هم‌چنین بچه‌های گروه «آکواریوم»، ٢٢ ژوئن در کیِف یه اجرای زنده دارن.

 

 

 

آلبوم هفته:

اما ببینیم از آلبومای جدید چه خبر؟ سرانجام آلبوم گروه «مانیستار» با نام« ٣۴ دقیقه واقعیت» منتشر شد. شما می‌تونید برای یافتن آدرس مراکز خرید در تهران و مشهد به صفحه فیس‌بوک این گروه سر بزنید.

20130619-Kooche-Khosro3

خب دوستان به پایان غیرمجاز این هفته رسیدیم. فراموش نکنید که کاراتونو برامون بفرستید و هم‌چنین اگه نظر یا پیشنهادی درباره این برنامه و بخشای اون دارید با ما درمیون بذارید. می‌تونید به صفحه‌ی فیس‌بوک غیرمجاز سر بزنید و برای ما پیام بذارید.

خانما و آقایون این بود چهاردهمین برنامه‌ی «غیرمجاز»، کار مشترک خسرو کیان‌راد (نویسنده متن)، و امیر فاخر (گوینده) از رادیو کوچه. سپاس از شما که هم‌راه بودید و هم‌ترانه. تا هفته دیگه و غیرمجازی دیگه، ساز دلتون میزون و پر تپش.

صفحه فیس بوک برنامه غیرمجاز

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , ,