شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
31 August 2016
معاون اجتماعی ناجا

«نگاه پلیس به دانشجویان امنیتی نیست»

۱۳۹۲ تیر ۰۸

خبر / رادیو کوچه

«سردار سعید منتظرالمهدی» معاون اجتماعی نیروی انتظامی گفت: «نگاه پلیس به دانشجویان اجتماعی و آکادمیک است و به هیچ‌وجه نگاه امنیتی نداریم».

به گزارش «خبرگزاری مهر»، سردار منتظرالمهدی با اشاره به این که عملکرد پلیس در رابطه با دانشجویان مشخص است، اظهار داشت: «در طول ترم‌های تحصیلی مسوولان نیروی انتظامی به ویژه فرمانده نیرو مشتاقانه در همایش آن‌ها شرکت و به سوالات دانشجویان با سعه صدر جواب داده و روشن‌گری می‌کنند».

montazeralmahdi

وی ادامه داد: «نگاه پلیس به دانشجویان یک نگاه علمی و اقناعی است چرا که معتقدیم در صورتی که دانشجویان با ما هم‌نوا و همسو شده و با مفاهیم امنیتی آشنا شوند سرعت پلیس در ماموریت‌ها بیشتر شده و آن‌ها برای ما مبلغ می‌شوند. دانشجویان نیز باید بدانند که انجام هر اقدامی نیازمند بسترسازی امنیت است و تا زمانی که امنیت جاری نشود نمی‌توان کارها را انجام داد. امنیت از برکات الهی برای کشور ما است که باید قدرش را بدانیم».

معاون اجتماعی نیرو انتظامی درباره اظهارات برخی افراد در مورد این که دوره آن‌ها بهترین دوره رابطه پلیس و دانشجویان بوده است، گفت: «مردم خودشان می توانند قضاوت کنند و فکر نمی کنم تاکنون چنین فضای تعاملی بین پلیس و دانشجویان وجود داشته باشد. ما تاکید داریم که پلیس ما دانش پژوه باشد».

منتظرالمهدی با رد ایجاد تنش میان پلیس و دانشجویان در سال‌های اخیر تاکید کرد: «هیچ مشکلی تاکنون میان پلیس و دانشجویان به وجود نیامده است و در صورت بروز کوچکترین تنش با تعامل با قشر دانشجو آن را رفع می‌کنیم».

بیشتر بخوانید:

«بدحجابی در خارج از طریق اینترپل پی‌گیری می‌شود»«بدحجابی در خارج از طریق اینترپل پی‌گیری می‌شود»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , ,