شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
06 September 2016
محمود احمدی‌نژاد

«دولت در هشت سال، معادل ۲۷ سال پیش از آن کار کرد»

۱۳۹۲ تیر ۰۹

خبر / رادیو کوچه

«محمود احمدی‌نژاد» رییس جمهوری اسلامی، ظهر شنبه هشتم تیر در مراسم افتتاح چند طرح عمرانی و صنعتی در استان زنجان، گفت: «طی هشت سال فعالیت دولت نهم و دهم معادل و در برخی بخش‌ها چندین برابر سال‌های قبل از آن، در کشور کار انجام شده است».

به گزارش «خبرگزاری مهر»، آقای احمدی‌نژاد اظهار کرد که «چگونه می‌شود طی مدت هشت سال، معادل ۲۷ سال پیش از آن کار کرد، با وجود این که درآمد کشور بیش‌تر نشده و چه بسا کمتر از گذشته بوده و به همان میزان گذشته نفت کشور فروخته می‌شود»، وی ادامه داد: «ارزش نفتی که امروز فروخته می‌شود، در بازارهای جهانی بسیار کمتر از آنی است که در گذشته به دست می‌آمد».

ahmadinejad-qom
«محمود احمدی‌نژاد» همچنین گفت: «این میزان کارِ انجام شده بدون این که درآمد کشور تغییری یافته باشد، مرهون تلاش‌های گروهی متعهد و پاک برای خداوند و در جهت استقرار عدالت در زمین است که موجب برکت و بازشدن خزائن الهی بر روی انسان‌ها شده است».

آقای احمدی‌نژاد با بیان این که زمانی عدالت در زمین محقق می‌شود که مولود نیمه شعبان در جهان مورد توجه قرار گیرد و همه مردم خواهان او باشند، گفت: «روزگاری ظالمان و خودخواهان نسبت به امامان بی‌توجهی کرده و آنان را کنار گذاشتند که به واسطه این عمل درهای لطف خدا بسته شد، اما لطف خدا زمانی برخواهد گشت که انسان‌ها دوباره به امام و حقیقت او بازگردند».

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,