Saturday, 18 July 2015
03 December 2020
در فرودگاه به وی ابلاغ شد

«احضار اصغر فرهادی پس از بازگشت به ایران»

2013 July 10

خبر / رادیو کوچه

پاسپورت «اصغر فرهادی» کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس مطرح ایرانی که تنها جایزه اسکار سینمای ایران را به ارمغان آورده است، شامگاه هجدهم تیر به هنگام بازگشت به کشور، توسط ماموران فرودگاه توقیف شد اما اندکی بعد به وی تحویل داده شد.

به گزارش «خبرگزاری کار ایران»(ایلنا)، آقای فرهادی باید برای پاره‌ای از توضیحات به محلی که ماموران فرودگاه اعلام کرده‌اند، مراجعه کند.

asghar-farhadi-20130710

بنا بر این گزارش، «اصغر فرهادی» که نیمه شب سه‌شنبه در سکوت خبری به ایران بازگشت، به هنگام ورود از سوی تعدادی از دوستان و خانواده خود مورد استقبال قرار گرفت. وی قرار است چند ماه آینده را در ایران باشد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۱ Comment


  1. تهمورث
    1

    در کشور استالین و بریا , ملنکوف و مولوتوف نگرش به توده مردم روز به روز بیشتر میشود . میخواندم که که یکی از مخلفان پوتین خود را نامزد شهرداری مسکو نموده و بجرم ایراد نطقی در مقابل ساختمان شهرداری بازداشت میشود و در اثر اعتراض مردم پلیش ناچار به آزاد نودنش میکند و این مسئله در ایران روز بروز بد بو تر و درد آور تر میشود که رژیمی تحمل یکی از افتخار آفرینان عالم هنر را نیز بر نمی تابد واورا بجرائم مسخره تحت فشار مینماید . ورودت به ایران و پیروزیهای هنری میمون باد.