Saturday, 18 July 2015
19 January 2020
تازه‌های موسیقی زیرزمینی، بخش هفدهم

«غیر مجاز»

2013 July 17

نویسنده: خسرو  کیان‌راد

اجرا: امیر فاخر، حسین میرزاقلی / رادیو کوچه

سلام. خوش اومدید به غیرمجاز  این هفته. من حسین میرزاقلی و من امیر فاخر شما رو به هفدهمین برنامه‌ی غیرمجاز از رادیو کوچه دعوت می کنیم. دوباره چهارشنبه شد تا با تازه‌های موسیقی زیرزمینی در خدمتتون باشیم. این هفته هم با ما باشید در غرش  سازها.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

آثار هفته:

به عنوان اولین آهنگ این برنامه ترانه‌ی «مروارید» رو می‌شنویم ،کاری تازه‌ای از «فرآواز». با ترانه‌ای از پویا مقدسی و موسیقی مازیار خاجیان. همچنین بک وکال: حبیب مفتاح بوشهری.

1

مروارید رو شنیدید با صدای فرآواز. دومین آهنگ امروز «تن متروک» نام داره با موسیقی مجید کاظمی و شعری از حمید رحیمی. با هم گوش می‌دیم به تن متروک:

صدای مجید کاظمی رو شنیدید و ترانه تازه‌ای از ایشون با نام «تن متروک». ترانه‌ی بعدی که پخش می‌شه کار جدیدیه از فرزاد میلانی با نام «پرشین جز» شماره 21.

2

امیدوارم تا این جا از آهنگای امروز لذت برده باشید. ترانه‌ی بعدی که براتون انتخاب کردیم اسمش هس «آدما»، کاری از بِله ناوا (Belle Nava):

این‌جا رادیو کوچه است و شما هفدهمین برنامه غیرمجاز رو می‌شنوید. ترانه بعدی که پخش می‌شه، کاریه با نام «زن» از فول بابل (FULL BUBBLE)

3

امیدوارم تازه‌های این هفته به دلتون نشسته باشه. به پایان یکی دیگه از برنامه‌های غیرمجاز می‌رسیم. ما منتظر کارای تازه شما هستیم. به صفحه‌ی فیس‌بوک ما که لینکش در سایت رادیو کوچه وجود داره سر بزنید و ما رو از آثار تازه منتشر شده‌تون باخبر کنین.

خانما و آقایون این بود هفدهمین برنامه‌ی «غیرمجاز»، کار مشترک خسرو کیان‌راد (نویسنده متن) و امیر فاخر (گوینده) از رادیو کوچه. سپاس از شما که هم‌راه بودید و هم‌ترانه. تا هفته دیگه و غیرمجازی دیگه، ساز دلتون میزون و پر تپش.

 

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۱ Comment


  1. محمد
    1

    چرا دیگه این برنامه از ۲۶ تیر به بعد ساخته نشده؟