Saturday, 18 July 2015
26 November 2020
محمود احمدی‌نژاد

«تاکنون به شش هزار سوال، بدون تناقض جواب داده‌ام»

2013 July 25

خبر / رادیو کوچه

«محمود احمدی‌نژاد» رییس‌جمهوری اسلامی، روز چهارشنبه دوم مرداد ماه در دیدار با تعدادی از اهالی رسانه، از فعالیت‌های خبرنگاران، عکاسان و نمایندگان رسانه‌ها در هشت سال اخیر تقدیر کرد.

به گزارش «خبرگزاری دانشجویان ایران»(ایسنا) احمدی‌نژاد با بیان این‌که «من صمیمانه از همه دوستان تشکر می‌کنم»، اظهار کرد:‌ «ما همه را دوست داریم؛ هم کسی که موافق نوشت و هم کسی که مخالف نوشت، همه در راستای اهداف بلند کار کردیم.»

20121212-ahmadinejad

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه «بالاترین، عزیزترین و ارزشمندترین سرمایه تک تک ما خود ما هستیم»، افزود: «هیچ سرمایه‌ای بالاتر از خود انسان برای انسان وجود ندارد و همه این کمال‌ها و پیشرفت‌ها توسط خود فطرت الهی انسان صورت می‌گیرد و بالاترین سرمایه است».

رییس دولت‌های نهم و دهم با بیان این‌که «انسان‌ها باید تلاش کنند حقیقت انسان را بالا ببرند و همه امور در این راستاست»، گفت: «همه ما باید تلاش کنیم به جایی برسیم که باید برسیم و اگر این اندیشه و هدف متعالی در ذهن ما باشد، اعمالمان را نیز با این معیار تنظیم می‌کنیم و این موجب می‌شود که همه اقدامات و اندیشه‌ها هم‌گرا، هم‌جهت و هدفمند شود و هیچگاه از عمل خود پشیمان نمی‌شویم».

احمدی‌نژاد با بیان اینکه «ما تلاش می‌کنیم آنچه را که به آن اعتقاد داریم و باور داریم، بیان کنیم»، خاطرنشان کرد:‌ «من تاکنون به پنج – شش هزار سوال جواب دادم و به دلیل آن‌چه که پیش از این گفتم، کسی نتوانسته در پاسخ‌های من تناقض یا اختلاف فاحشی پیدا کند. ما آنچه را که باور و اعتقاد داریم می‌گوییم».

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,