Saturday, 18 July 2015
24 November 2020
علی اکبر ناطق نوری

«کسی به همه فحش می‌دهد، دین ندارد»

2013 July 28

خبر / رادیو کوچه

«علی اکبر ناطق نوری» رییس دفتر بازرسی ویژه رهبر جمهوری اسلامی، طی سخنانی که در جریان مراسم شب احیا در آرام‌گاه «آیت‌اله خمینی» ایراد شد، گفت «آدم مومن با حیا است شما اگر دیدید کسی بی‌حیا است و به همه فحش می‌دهد، حتما بدانید او دین ندارد و گرنه حرمت انسان‌ها را حفظ می‌کند و شعارش حفظ حیا است».

به گزارش «سایت جماران»، «علی اکبر ناطق نوری» پس از مدت‌ها سکوت، در این مراسم از قول پیامبر مسلمانان افزود: «مومن بهتان نمی‌زند، تهمت نمی‌زند و اسرار مردم را فاش نمی‌کند. ایشان می‌گویند کسی که بهتان بزند، تهمت بزند، روز قیامت او را روی تپه‌ای از آتش نگه می‌دارند تا اینکه روی آن تپه آتش اعتراف کند به چه کسی تهمت زده است. لذا تا موقعی که  چیزی در محکمه‌ای ثابت نشده است نباید حرفی علیه کسی زد.»

nategh-nouri

ناطق نوری ادامه داد: «ما روایت داریم مسلمان کسی است که مردم از دست و زبان او در امان باشند. اما چند نفر پیدا می کنید که مردم از دستش و زبانش در امان باشند؟»

گفتنی است که نام فرزندان ناطق نوری و هاشمی رفسنجانی، در جریان مناظره‌های پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸، از سوی «محمود احمدی‌نژاد» به عنوان کسانی که در فسادهای مالی و سیاسی نقش دارند، برده شد.

وی در میان سخنان خود با گلایه از شیوه پخش سخنرانی‌هایش از صدا و سیما گفت: «من در سال‌های قبل گاهی بعد از اتمام سخن‌رانی و رفتن به منزل، پای سخنان خودم در تلویزیون نشسته‌ام؛ زیرا سیمای سراسری این سخنرانی را با تاخیر پخش می‌کند و خیلی‌ها از من سوال می کردند که چرا تا موقع سحر مردم را نگه داشتید».

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,