Saturday, 18 July 2015
29 November 2020
وزیر ارشاد دولت دهم

«تصمیم‌گیری درباره خانه‌سینما با دولت آینده است»

2013 August 11

خبر/ رادیو کوچه

 «سیدمحمد حسینی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم در باره‌ی وضعیت خانه سینما و اینکه دولت دهم رو به پایان است اما وضعیت خانه سینما مشخص نشده، گفت: «درباره خانه سینما و سایر تشکل‌های صنفی تصمیم گیری را به دولت آینده واگذار کرده‌ایم و آماده همه گونه همکاری با دولت آینده هستیم».

خبرگزاری «ایلنا» گزارش داد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست خبری صبح روز یک‌شنبه بیستم مرداد درباره‌ی‌ بازی‌های رایانه‌ای، به مسائل همچون خانه سینما و برگزاری جشنواره‌های متعدد از زمان دولت نهم و دهم پرداخت.

وی درباره تعداد زیاد جشنواره‌ها در دولت نهم و دهم گفت: بسیاری از این جشنواه‌ها قبل از انقلاب وجود داشته و بعضی از آن‌ها نیز بعداز انقلاب به وجود آمده است. تعدادی از این جشنواره‌ها نیز باتوجه به ضرورت برگزاری آن‌ها در دولت‌های نهم و دهم تشکیل شده مانند جشنواره رضوی و همچنین جشنواره خلیج فارس که باید برگزار می‌شده است.

hosini
به گزارش این خبرگزاری «حسینی» با بیان اینکه ما تمام اقدامات و برنامه‌ها را به وزیر پیشنهادی ارشاد، آقای «علی جنتی» ارایه دادیم گفته است: «آماده همه گونه همکاری با وی هستیم و انتظار داریم که برگزاری این جشنواره‌ها و سایر برنامه‌ها کمافی سابق ادامه پیدا کند.»
«ایلنا» می‌افزاید، «حسینی» همچنین در بخشی از سخنانش با اشاره به اهمیت بازی‌های رایانه‌ای گفت: «برگزاری این جشنواره بسیار مهم است و در سال‌های قبل خانواده‌ها حمایت خوبی از این جشنواره کردند و با حضور خود در جشنواره بر اهمیت آن افزودند».

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , ,