Saturday, 18 July 2015
28 October 2020
به حساب سرپرستان خانوار

«اولین یارانه دولت روحانی واریز شد»

2013 August 14

خبر/ رادیو کوچه

اولین یارانه دولت روحانی ساعت بیست و چهار  سه شنبه شب ، به حساب سرپرستان خانوار واریز و از بامداد روز چهارشنبه بیست و سوم مرداد قابل برداشت شد.

خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا چهارشنبه بیست و سوم مرداد ماه گزارش داد، یارانه نقدی که سی امین مرحله از پرداخت یارانه نقدی به حساب می‌آید در حالی شب گذشته از طرف دولت روحانی واریز شد که پیش از این برخی از مسوولان اقتصادی در دولت دهم ادعا کرده بودند دولت احمدی نژاد منابع مورد نیاز این مرحله را نیز آماده کرده بود.

yarane

این خبرگزاری اضافه کرده‌ است، با پرداخت ۴۵هزار و پانصد تومان یارانه مرداد ماه، میزان دریافتی هر ایرانی از این طریق به یک و نیم میلیون تومان رسید و میزان کل مبالغ واریزی دولت از آذر ماه ۸۹ و با احتساب یارانه نان و مبلغ عیدانه اسفند سال گذشته از ۱۰۹ هزار میلیارد تومان عبور کرده است.

طیب نیا وزیر اقتصاد، پیشنهادی روحانی  در صحبت‌های روز گذشته خود در صحن علنی مجلس درباره چگونگی اجرای طرح هدفمندی گفت: پس از اصلاح بازار پول و بازار ارز و برقراری تعادل و آرامش در بازارها و ارزیابی عملکرد مرحله اول با تاکید بر پرداخت‌های نقدی، افزایش کارایی بنگاه‌ها و استفاده از منابع حاصله جهت توسعه نظام تامین اجتماعی و به ویژه بیمه بهداشت و بیمه بیکاری اقدام خواهد شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,