Saturday, 18 July 2015
18 May 2021
وزیر اطلاعات

«کسانی که خلافی مرتکب نشده‌اند مشکلی پیدا نمی‌کنند»

2013 August 21

خبر/ رادیو کوچه

وزیر اطلاعات کابینه «حسن روحانی»، تصریح کرد که هر کسی در جریان حوادث ۸۸ خلافی نداشته باشد، تضمین می‌کنیم که مشکلی پیدا نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری «دانشجویان ایران، ایسنا»، حجت‌الاسلام محمود علوی صبح روز  چهارشنبه سی‌ام مرداد در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به این سوال که آیا دبیر شورای عالی امنیت ملی مشخص شده یا نه؟ گفت: «هنوز دبیر شورای عالی امنیت ملی مشخص نشده و در صورتی که این امر محقق شود، اطلاع‌رسانی خواهد شد.»

بنابه گزارش این خبرگزاری «علوی» در پاسخ خبرنگاری که پرسید در حوادث سال ۸۸ افرادی که در ستاد انتخاباتی دو تن از کاندیداها فعالیت داشتند، پس از مرحله‌ای در شروع دستگیری‌ها بدون این‌که هیچ خلاف و جرم خاصی را انجام داده باشند به خاطر ترس و تردیدهایشان از کشور خارج شدند، حال با توجه به فضای فعلی آنها می‌خواهند به کشورشان باز گردند، اما دچار ترس و تردید هستند، شما برای این افراد چه صحبتی دارید؟

atlaat

وزیر اطلاعات در این باره، گفت: «انشااله ترس بی‌مورد کلیه کسانی را که خلافی مرتکب نشدند حل می‌کنیم و هر کسی خلافی نداشته باشد تضمین می‌کنیم که مشکلی پیدا نمی‌کند.»

وی همچنین در مورد جابجایی در وزارت اطلاعات و سخن خود مبنی بر این‌که با دوچرخه به وزارت اطلاعات می‌روم، گفت: «الحمداله وزارت اطلاعات در تربیت نیروی انسانی موفق بوده و نیروهای کیفی مناسبی در آن وجود دارند و نیازی نیست که وزارت اطلاعات از بیرون از این وزارتخانه بخواهد نیازهایش را تامین کند و ما حتی می‌توانیم نیازهای کیفی دیگر دستگاه‌ها را تامین کنیم و حتی صادرات نیروی کیفی داشته باشیم».

علوی گفت: ممکن است در وزارت اطلاعات تحولاتی صورت بگیرد، ولی این تحولات از داخل خود وزارتخانه خواهد بود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. تهمورث
    1

    کودکی در آغوش شخصی بد هیبت گریان بود و آن شخص در عجب که چرا کودک نالان است بدو گفتند طفل ناراحتی جسمی ندارد و این هیبت تو است که او را ترسانده,جناب علوی میفرمایند افرادی که خلافی نکرده اند میتوانند با اطمینان خاطر به وطن باز گردند. اول این سخن را به حضرتی محسنی اژه ای بفرمائید دوم اینکه تا خلاف چه باشد عبور از چراغ قرمز راهنمائی خلاف است و گفتن مرگ بر دیکتاتور و ضدیت بر علیه شخص رهبر خلاف. گفتن اینکه در رای گیری سال هشتاد و هشا تقلب شد خلاف است و اثبات نبودن خس و خاشاک هم خلاف. اصلن احتیاجی به هیچ جرمی هم نیست برایت میتراشند. خواهر بجای برادر و پدر در عوض پسر. بقول کسی اول برادریتان را ثابت کنید تا بحث ارث و میراث را شروع. آن بیگناهانی را که بجرم های مسخره و آبکی به بحبس های طویل محکوم و تو زندانها چپانیده اید را آزاد تا نوبت خارج نشینان برسد. آنهائی را که دختران مردم را دزدیدند بهشان تجاوز کردند سوزاندن و جنازه اشان در گوشه و کنار رها کردند به پای میز محاکمه بکشید تا من نوعی احساس کنم چیزی بنام دادگستری در ایرا پا گرفته و میتوان به آن اعتماد نمود . تا وقتی که ژ۳ من قانون است تمامی ای اقوال حرف است.