Saturday, 18 July 2015
07 July 2020
در صورت حمله غرب

«مدارس اسراییل هدف موشکهای سوریه قرار می‌گیرند»

2013 August 28

خبر/ رادیو کوچه

منابع نزدیک به «بشار اسد» با بیان اینکه، تصمیم جنگ علیه سوریه حتی پیش از آنکه هیات سازمان ملل نتایج تحقیقاتش را درباره استفاده از سلاح‌های شیمیایی در غوطه شرقی در دمشق اعلام کند، اتخاذ شده است. گفته‌اند دستورها در این خصوص به فرماندهی نظامی سوریه داده شده تا برای پاسخ کوبنده به حملات هوایی و موشکی احتمالی آماده باشد.

روزنامه «الرای العام» چاپ کویت، روز چهارشنبه بیست و هشتم اوت نوشت: «منابع نزدیک به بشار اسد، رییس‌جمهوری سوریه فاش کردند، احتمال آغاز جنگ علیه سوریه بالای ۵٠ درصد است.»

s

بنا به گفته این منابع، اگر حمله علیه نظام سوریه به نحوی باشد که گروه‌های تکفیری و مخالفان غلبه یابند نظام سوریه تنها پاسخی که خواهد داد این است که غرب و اسراییل را در شرایطی قرار دهد که احساس کنند کسی که جنگ را آغاز کرده قادر به پایان آن نیست.

منابع نزدیک به «اسد» علاوه بر این اعلام کردند: «مدارس اسرائیل بعد از ١٠ روز بازگشایی خواهند شد و غرب این مساله را در نظر نگرفته است که حمله به نظام سوریه دفاتر و پایگاه‌ها در منطقه خاورمیانه را به پناهگاه‌ها تبدیل خواهد کرد.»

این منابع همچنین اعلام کردند: «موشک‌های اسکاد عراق در دوران صدام قادر بودند هزاران کیلومتر را طی کرده و در خاک اسرائیل فرود ‌آیند در حالی که موشک‌های سوریه تا بیش از ۵٠کیلومتری نقاط بسیار حساس در اسراییل را هدف قرار خواهند داد.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۲ Comments


  1. ARASH
    1

    DOWN WITH USA


  2. تهمورث
    2

    در مسئله حمله به سوریه موردی که فکر میکنم بایستی بیشتر روی آن موشکافی کرد مسئله حزب الله لبنان و اهداف جاه طلبانه حسن نصرالله است . با اطمینان میگویم آنکسی که اکنون مست از باده غرور و توهم است همین جناب نصرالله است که با دزدیدن ایده ابر مرد لبنان یعنی آقا موسی صدر و بده بستان های بعدی او با سران و مشایخ شیعه او را بمثال رهبران متوهم و شیفته قدرت تبدیل نموده که در این راه حاظر به انجام هر جنایتی است ولو تقسیم کشور زیبا و دوست داشتنی لبنان . هم اکنون او لیستی از مدارس کشور اسرائیل در جیب دارد و روز و شب دست در جیب آنرا لمس مینماید و بی طاقت از کند رفتن زمان برای نابودی آنها است و برایش کشته شدن کودک اسرائیلی و غیره هم فرقی ندارد.