Saturday, 18 July 2015
25 November 2020
در حمله به کمپ اشرف

«٣۵ تن از اعضای مجاهدین خلق کشته شدند»

2013 September 01

خبر/ رادیو کوچه

سازمان مجاهدین خلق اعلام کرد که بامداد یکشنبه در حمله‌ای به کمپ اشرف٣۵ تن از اعضای این گروه کشته شدند.

«خبرگزاری فرانسه» روز یکشنبه دهم شهریور گزارش داد انفجارهایی از داخل کمپ اشرف گزارش شده است اما مقام های عراقی اتهامات مبنی بر انجام عملیاتی نظامی در این اردوگاه را تکذیب کرده اند.

ashraf

این خبرگزاری همچنین اعلام کرد، یک مقام عراقی درباره این انفجار گفته است که دلیل انفجار احتمالن، انفجار مخازن نفت یا گاز بوده است.

اما یک منبع امنیتی در این رابطه به «خبرگزاری فرانسه» گفته است که روز یکشنبه ۵ خمپاره به داخل کمپ اشرف شلیک شده است.

«شورای ملی مقاومت»، که وابسته به این سازمان است در اطلاعیه‌ای گفته است شلیک خمپاره به قرارگاه اشرف از نیمه شب یک‌شنبه دهم شهریور شروع شده و تا ساعت شش بامداد ادامه داشته است. در این اطلاعیه همچنین آمده است که ازساعت شش بامداد هیچ اطلاعی از اشرف در دست نیست و ارتباط با آنجا کاملن قطع است.

در همین رابطه سازمان مجاهدین خلق در وب‌سایت‌های خود از کشته شدن ۳۵ نفر در جریان «حمله به اردوگاه اشرف» در روز یکشنبه،دهم شهریور، خبر داده و می‌نویسد که «حداقل پنج تن از کشته‌شدگان در اشرف پس از دستگیری توسط نیروهای نوری المالکی و در حالی که دست‌هایشان را از پشت بسته بودند به رگبار بسته شده و کشته شده‌اند.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۲ Comments


  1. اسدمظفر
    1

    دلتون واسه چندصدهزار انسانی که نه نظامی بودن نه ازجنگ وانقلاب چیزی می دانستن که توسط همین گروهک کشته شدن هم می سوزد.

    1. 2

      هر انسانی از کشته شدن انسان دیگری متاثر خواهد شد. شما چطور؟ از کشته شدن ۳۸۰۰ نفر از زندانیان سیاسی که در حال گذراندن حکم خود بودند ناراحت شدید؟ سوال کردید؟ از تمام جان هایی که جمهوری اسلامی از بدو به وجود آمدن تا به حال گرفته است متاثر شده اید؟ سوال کرده اید؟ یا جان بعضی انسان ها برای شما مهم تر از جان انسان های دیگر است؟ هر انسانی حق و حقوق دارد، اگر به چیزی متهم است و این اتهام به ثبات برسد باید حکم بگیرد و آن را ادا کند. من و شما بدون دلیل و مدرک نمی توانیم تصمیم بگیریم کی باید بمیرد کی باید زنده بماند و مرگ انسان ها را با احساسات خودمان توجیه کنیم.