Saturday, 18 July 2015
21 October 2020

«کورلر کریستی مور کانادایی دومین زن حامله در المپیک است»

2010 February 21

توسط بریجت تیلور

16 فوریه 2010

تیم های بانوان باید تنها از 5 نفر تشکیل شده باشند ولی امسال تیم کانادا با 6 نفر شرکت کرده است. چطوری؟ آنها کریستی مور را که پنج ماه و نیمه حامله است را به المپیک آوردند. مور دومین ورزشکاری است که در این بازی ها شرکت می کند و حامله است. نود سال پیش اسکیت باز سوئدی مگا جولین که برنده مدال طلا بود در سه ماهه اول بارداری خود در بازی ها شرکت کرد.

در زمانیکه حتی تکان های بچه اش را احساس میکند ولی می گوید که حاملگیش نباید قابلیتش را برای بازی کردن تحت تاثیر قرار دهد. وی تخمین می زند: « در حدود هشت ماهگی ممکن است باعث شود که دیگه نتوانم ورزش کنم» تیم زنان متشکل از بولینگ بازان و بازیکنان بازی شلف برد روی یخ است. آرامش آن بیشتر است ولی خیلی نیاز به دقت دارد.

مور تنها چند هفته قبل از اینکه به طور رسمی به تیم کانادا بپیوندد متوجه شد که حامله شده است. چری برنالد رئیس تیم می گوید: «وی هنوز جوان و مناسب است. دلیلی برای مشکل داشتن ما وجود ندارد و وی همچنان مشغول کار است»

به راستی که مورگان یک ورزشکار است. تا آنجا که اگر ورزشکار رقیب مشکلی داشته باشد وی در مسابقه المپیک شرکت نمیکند. وی همانند دارای درک بالایی است در مواردی که به وی نیاز باشد موگان تا اندازه ای که بتواند روی یخ کار می کند و همیشه در حال تقلا بوده است. وی هیچ وقت نمی خواسته تا یکی از اعضای تیمش زخمی بشود تا وی بتواند بازی کند.

تیم زنان کاندار شانس زیادی برای مدال طلا دارد. تیم زنان کار خود را از سه شنبه آغاز و تا جمعه هفته آینده ادامه می دهد. هر مدالی که تیمش ببرد نصیب وی هم خواهد شد، چه بازی کند چه بازی نکند.


«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,