Saturday, 18 July 2015
26 November 2020
پاییز رنگارنگ کوچه‌ی ما

«برای جشنواره پاییزی کوچه عکس بفرستید و آی‌پد دریافت کنید»

2013 October 11

جشنواره عکاسی پاییزی / رادیو کوچه

مناظر طبیعی، روی‌دادهای خبری، یک فستیوال هنری یا هر آن‌چه در کوچه پس‌کوچه‌های شهرها و روستاهای سراسر دنیا اتفاق می‌افتند، بالقوه می‌توانند سوژه‌ای باشند برای عکاسی. اگر مایل هستید تا تصویر ثبت‌شده توسط شما در برابر دیدگان مخاطب‌های وب‌سایت «رادیو کوچه» در سراسر دنیا قرار گیرد، آن‌ها را برای ما بفرستید.

از این پس، روزهای جمعه‌ی هر هفته، رادیو کوچه منتخبی از عکس‌های شما را در قالب یک گالری منتشر خواهد کرد. تا آخرین هفته‌ی آذرماه، از میان تصویرهای منتشر شده، یک عکس انتخاب خواهد شد و به صاحب اثر در نخستین ماه زمستان ١٣٩٢جایزه‌ای به رسم یادبود تعلق خواهد گرفت.

KoochehPhotoFestivalfall2013

این جایزه می‌تواند به انتخاب برنده، یک دستگاه آی‌پد یا معادل قیمت آن به دلار در ایالات متحده آمریکا باشد.

لازم نیست حتما دوربین عکاسی حرفه‌ای داشته باشید. شما می‌توانید با هر دوربین عکاسی دیجیتالی که در دسترس شماست یا با دوربین تلفن همراه خود، لحظه‌ یا روی‌دادی را ثبت نمایید.

تصویر را بدون هرگونه ادیت، با نام خودتان، زمان عکسبرداری و توضیحی کوتاه درباره عکس و اشیاء، مناظر یا افرادی که در آن دیده می‌شوند، برای ما بفرستید.

در صورتی که مایل نیستید نام‌ اصلی تان درج شود، حتمن قید کرده و یک نام مستعار پیشنهاد کنید اما برای رعایت مقررات حقوقی نشر اثر، نام اصلی خود را برای ما بفرستید.

عکس‌های خود را به این ایمیل ارسال کنید:

festival@koochehmail.com

در باکس عنوان (Subject) ایمیل، بنویسید: «جشنواره عکاسی پاییزی»

برای این که کوچه بتواند از تصاویر شما استفاده کند، در متن، نوشته‌ی زیر را کپی کنید:

عکس/عکس‌های ارسالی، اثر خودم است. من با ارسال عکس برای «رادیو کوچه» توسط این ایمیل، موافقت می‌کنم که حق استفاده از آن را به هر صورتی، بدون محدودیت زمانی، مکانی یا محتوایی به «رادیو کوچه» بدهم. بدیهی است عدم رعایت قوانین کپی رایت، ارسال عکس دیگران و یا مشخصات فردی نادرست ضمن آن‌که مسوولیت قانونی آن بر عهده ارسال کننده است. حق شرکت در قرعه کشی برای جایزه را نیز از فرستنده سلب خواهد کرد.

منتظر عکس‌های شما هستیم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

TAGS: , , , , , ,