Saturday, 18 July 2015
03 October 2023
پاییز رنگارنگ کوچه‌ی ما

«توضیحات تکمیلی درباره مسابقه عکس کوچه»

2013 October 16

جشنواره عکاسی پاییزی / رادیو کوچه

در پی فراخوان مسابقه عکاسی جشنواره پاییزی عکس رادیو کوچه، ایمیل‌های زیادی برای ما ارسال شد که مخاطبان گرامی، از جزییات برگزاری این جشنواره سوال کرده بودند. توضیحات زیر در پاسخ به سوالات رایج مخاطبان اضافه شده‌اند:

موضوع جشنواره آزاد است، عکس‌ها می‌توانند با هر موضوعی باشند. نام «جشنواره پاییزی» الزامی برای ارتباط عکس‌ها با فصل پاییز ایجاد نمی‌کنند.

عکس‌ها را به آدرس صفحه فیس‌بوک کوچه یا ایمیل‌های دیگر رادیو کوچه ارسال نفرمایید. تنها عکس‌هایی در مسابقه شرکت داده می‌شوند که به ایمیل festival@koochehmail.com با شرایط گفته شده در زیر فرستاده شوند.

هر جمعه، عکس‌های منتخب هفته در یک گالری منتشر می‌شوند. پس از آخرین گالری که در هفته پایانی پاییز به نمایش گذاشته خواهد شد، یک هیات سه‌نفره با بررسی اولیه عکس‌ها، تعدادی از آن‌ها را در صفحه فیس بوک رادیو کوچه به رای خواهند گذاشت و تعداد رای مخاطبان، برنده نهایی را مشخص خواهد کرد. هر فرد می‌تواند چندین عکس بفرستد و بیش از یک عکس وی نیز می‌توانند در گالری نمایش داده شوند اما تنها یک اثر از یک فرد می‌تواند در مسابقه نهایی شرکت کند. رای دهندگان می‌توانند به بیش از یک عکس رای دهند.

»به مجسمه دست نزنید»، نوشته ای که بر روی مجسمه ی مومی مسیح در شهر اوتی هند نوشته شده است

«لطفا به مجسمه دست نزنید»، نوشته ای بر روی تندیس مومی مسیح صلیب بر دوش

جایزه این مسابقه می‌تواند به انتخاب برنده، یک دستگاه آی‌پد یا معادل قیمت آن به دلار در ایالات متحده آمریکا باشد.

لازم نیست حتما دوربین عکاسی حرفه‌ای داشته باشید. شما می‌توانید با هر دوربین عکاسی دیجیتالی که در دسترس شماست یا با دوربین تلفن همراه خود، لحظه‌ یا روی‌دادی را ثبت نمایید.

تصویر را بدون هرگونه ادیت، با نام خودتان، زمان عکسبرداری و توضیحی کوتاه درباره عکس و اشیاء، مناظر یا افرادی که در آن دیده می‌شوند، برای ما بفرستید.

در صورتی که مایل نیستید نام‌ اصلی تان درج شود، حتمن قید کرده و یک نام مستعار پیشنهاد کنید اما برای رعایت مقررات حقوقی نشر اثر، نام اصلی خود را برای ما بفرستید.

عکس‌های خود را به این ایمیل ارسال کنید:

festival@koochehmail.com

در باکس عنوان (Subject) ایمیل، بنویسید: «جشنواره عکاسی پاییزی»

برای این که کوچه بتواند از تصاویر شما استفاده کند، در متن، نوشته‌ی زیر را کپی کنید:

عکس/عکس‌های ارسالی، اثر خودم است. من با ارسال عکس برای «رادیو کوچه» توسط این ایمیل، موافقت می‌کنم که حق استفاده از آن را به هر صورتی، بدون محدودیت زمانی، مکانی یا محتوایی به «رادیو کوچه» بدهم. بدیهی است عدم رعایت قوانین کپی رایت، ارسال عکس دیگران و یا مشخصات فردی نادرست ضمن آن‌که مسوولیت قانونی آن بر عهده ارسال کننده است. حق شرکت در قرعه کشی برای جایزه را نیز از فرستنده سلب خواهد کرد.

منتظر عکس‌های شما هستیم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,