Saturday, 18 July 2015
02 December 2020
مشاجره بر سر بازرسی بدنی

«دختران موسوی و رهنورد مورد حمله قرار گرفتند»

2013 October 25

خبر/ رادیو کوچه

«نرگس موسوی» یکی از دختران «میرحسین موسوی» و «زهرا رهنورد»، روز پنج‌‌شنبه دوم آنان ماه گفت پس از آنکه به مناسبت عید غدیر همراه با خواهرش اجازه دیدار دو ساعته با پدر و مادرشان پیدا کردند و به ملاقات آنها رفتند، پس از ملاقات به علت مشاجره بر سر بازرسی بدنی توسط نگهبانان مورد حمله قرار گرفته‌اند.

بنا به گزارش سایت‌های کلمه و ندای سبز ، دختر موسوی گفته است پس از پایان ساعت ملاقات به خواسته یکی از ماموران به خانه امن اطلاعات که کنار منزل پدر و مادرم در پاستور است رفتیم که اطمینان حاصل شود، چیزی از خانه پدر و مادرمان برنداشته باشیم و غیر قانونی به خارج از زندان اختر منتقل نکرده باشیم که با درخواست کثیف و غیر متعارفی از سوی این زندان‌بان روبرو شدیم. اول باورکردنی نبود اما باز با بی‌شرمی درخواست را تکرار کرد و حتی از ما خواست لباس زیر خود را در بیاوریم.

11

«نرگس موسوی» با اشاره به اینکه خانم «رهنورد» شاهد صحنه درگیری ماموران با فرزندانش بوده و پدرش نیز صدای این برخوردها را شنیده ادامه داده است: «در پی ممانعت ما از در آوردن لباس، ایشان به ما حمله ور شد و سیلی محکمی به گوش من و زهرا خواهرم زد. در تلاش بنده برای گرفتن دست ایشان برای جلوگیری از حمله‌های بیشتر با رفتار غیر انسانی او روبرو شدم که با وحشی‌گری تمام مچ دست من را گاز گرفت، وی پیاپی به ما حمله می‌کرد و وقتی آقای فروغی رییس زندان‌بان‌ها را صدا کردیم ایشان البته عذر خواهی کرد اما هیچ پاسخی بابت این رفتار غیر اخلاقی خود نداشتند.»

«میرحسین موسوی»، «زهرا رهنورد »و «مهدی کروبی»، از بهمن ماه ۱۳۸۹ در حبس خانگی به سر می‌برند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , ,