Saturday, 18 July 2015
24 October 2021
جشن تولد احمدی نژاد در خیابان

«آرزوی احمدی‌نژاد برای نصب دعای فرج در کاخ سفید»

2013 October 29

خبر/ رادیو کوچه

روز دوشنبه، ششم آبان، «محمود احمدی‌نژاد» ۵۷ ساله شد که این مسئله تعدادی از هواداران او را در میدان ۷۲ نارمک گرد آورد، جایی که رییس جمهوری سابق ایران زندگی می‌کند.

«محمود احمدی‌نژاد»، رییس دولت سابق ایران در جمع حامیانش که به مناسبت تولد او در خیابان جمع شده بودند، از آمدن بهار و شیاطین داخلی و خارجی سخن گفت که تلاش می‌کنند مانع فرا رسیدن بهار شوند و سپس دعا کرد که تا چهار سال بعد دعای مربوط به امام دوازدهم شیعیان در کاخ سفید نصب شود.

روزنامه «شرق» تعداد شرکت‌کنندگان در این برنامه را ۷۰ تا ۸۰ نفر عنوان کرده که پلاکاردهایی با این مضامین در دست داشتند: «میدان ۷۲ قلب عدالت‌خواهی ایران»، «نه سازش، نه تسلیم، منتظر تو هستیم»، «دکتر جون برنگرد تا حضرات قدر تو را بدانند» و «ما همه احمدی‌نژادیم، ما را هم محاکمه کنید» که این آخری به برگزاری دادگاه رسیدگی به اتهامات او درباره پرونده تخلفات دانشگاه ایرانیان در آذر ماه اشاره دارد، دانشگاهی که ریاست آن بر عهده آقای «احمدی‌نژاد» است.

1

بر اساس گزارش روزنامه «شرق»، آقای «احمدی‌نژاد» که با کمک محافظانش روی سقف ماشین رفته بود به حامیان خود گفته که می‌داند حرف‌هایش تکراری شده اما بیان دوباره آنها «خالی از لطف نیست».

به گفته او، «این که صهیونیست‌ها عصبانی هستند و اربابان آنها در کاخ سیاه‌ و سفید عجله دارند، به این خاطر است که می‌بینند سیلی به راه افتاده که ریشه همه ظلم‌ها را برخواهد کند» و آن سیل بهار است.

روزنامه «اعتماد» نیز یکی از مطالب اصلی صفحه نخست خود در روز سه‌شنبه، هفتم آبان، را حضور محمود احمدی‌نژاد در این جشن تولد خیابانی و سخنرانی او در جمع حامیانش اختصاص داده است که حکایت از تکرار سخنان یک سال اخیر او در رابطه با بهار دارد.
«زنده باد بهار» شعار محمود احمدی‌نژاد و «اسفندیار رحیم‌مشایی»، رییس دفتر سابق و کاندیدای مورد نظر او برای انتخابات ریاست جهموری یازدهم بود.

خبرگزاری «فارس» نیز در گزارش خود با اشاره به گفته‌های یکی از حامیان «محمود احمدی‌نژاد» و ابراز امیدواری او برای نقش بستن دوباره دعای امام دوازدم شیعیان بر بالای وبسایت ریاست جمهوری ایران نوشت که اقای احمدی‌نژاد پاسخ داده است: «دعا کنید تا چهار سال نشده این شعار را بر بالای سردرب کاخ سفید ببینیم.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,