Saturday, 18 July 2015
01 December 2020
دستیار ویژه رییس جمهور

«نارضایتی دولت از اعدام‌های اخیر کردستان»

2013 November 06

خبر/ رادیو کوچه

«علی یونسی»، دستیار ویژه رییس جمهوری اسلامی ایران در جلسەای با «حاصل داسه» و چند فعال سیاسی دیگر، ضمن ابراز ناخشنودی از اعدام‌های اخیر در کردستان، اجرای این احکام را به افراد تندرو در جاهای دیگر منتسب کرد.

«حاصل داسه»، از نمایندگان اصلاح طلب کرد در دورە ششم مجلس شورای اسلامی در گفتگو با سایت خبری تحلیلی روز با اشاره به برگزاری جلسەای با «علی یونسی»، از ابراز ناراحتی و تاسف او در خصوص اعدام‌های اخیر و تشدید سخت‌گیری‌ها در کردستان خبر داد.

بنابه نوشته‌ی سایت خبری تحلیلی روز این جلسه عصر روز سه‌شنبه ١۴ آبان برگزار شده و تعدادی از چهرەهای اصلاح طلب آذری نیز در آن حضور داشتەاند.

ali-younesi

به گفته آقای «داسه»، وی به همراه سایر فعالان سیاسی در این جلسه، از وضعیت به وجود آمده در کردستان انتقاد کرده و در خصوص اعدام‌های اخیر و پیامدهای آن با «علی یونسی» گفتگو کردەاند.

«حاصل داسه» به نقل از علی یونسی به پایگاه خبری تحلیلی روز  گفته است، همه مسئولان اجرایی دولت از این اقدام‌ها ناراضی هستند.

این نماینده سابق مجلس با اشاره به حضور برخی از چهرەهای اصلاح طلب آذری در این جلسه، از مخالفت جدی آنها با اعدام‌های اخیر خبر داد.

رییس جبهه مشارکت استان آذربایجان غربی و رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان این استان نیز در این جلسه ضمن انتقاد از تشدید برخوردها در کردستان، خواستار بازشدن فضای سیاسی موجود شدند.

نماینده پیشین مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس همچنین افزوده است: «آقای یونسی» قول دادند به بهترین شیوه ممکن این موضوع را پیگیری کنند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , ,