Saturday, 18 July 2015
01 August 2021

«رادیو لیچار»

2010 February 23

رادیولیچار/ رادیوکوچه

lichar@koochehmail.com

الهم عجل لولیک الفرج والعافیت والنصر

همان‌طور که از اسم رادیو لیچار مشخص است، ما اینجا نشسته‌ایم تا لیچار بار همه کنیم. این را مطمئن باشید که بدون مدرک و شاهد و سند، به کسی گیر نمی‌دهیم. چون ابتدای راه هستیم، سعی می‌کنیم کمی آهسته حرکت کنیم، اما مطمئن باشید همیشه این‌قدر یواش نمی‌رویم. اگر قرار است با دوست‌هایتان در اتوبان ویراژ بدهید و کمی با پلیس نامحسوس بزرگراه بازی کنید، وقتی از پارکینگ خانه خارج شدید، یهو وسط  چهارراه دستی نمی‌کشید تا خودتان را تابلو کنید و همه بفهمند که حتما یک خبری هست. ما هم امروز از لیچارهای با درصد پایین‌تر استفاده می‌کنیم، اما کم‌کم تا جایی پیش می‌رویم که کنیاک روی میز می‌گذاریم.

اگر پیشنهادی درباره برنامه لیچار دارید، آن را به نشانی lichar@koochehmail.com ارسال کنید.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

مشکوک شدن به آقای حدادعادل

هفته گذشته ماموران ایست بازرسی پلیس در یکی از جاده‌های ایران به سرنشین‌های یک پژو پرشیا دستور توقف دادند اما وقتی بی‌توجه به آن‌ها راهش را گشید و رفت، تیر هوایی شلیک کردند. پرشیا توقف کرد و ناگهان آقای حدادعادل سرش را از شیشه بیرون آورد و گفت: «من از خودتان هستم شلیک نکنید!»

ادغام پزشکی و توریسم

ارزان بودن عمل جراحی زیبایی باعث شده‌است بسیاری از متقاضیان این گونه عمل‌ها از کشورهای مختلف به ایران سفر کنند. بیمارستان‌ها هم برای آن‌ها هتل رزرو می‌کنند و حتی برای خانواده‌شان هم تورهای 2 یا 3 روزه تدارک می‌بینند تا از برخی شهرهای ایران بازدید کنند و زمانی که بیمار با دماغ چسبی روی تخت بیمارستان دراز کشیده، حوصله‌شان سر نرود.

فوتبال در مملکت قشنگ

بازیکنان تیم فوتبال پیام مشهد به علت عدم پرداخت پول هتل توسط مالک باشگاه از هتل اقامت خود اخراج شدند. مدیر یک هتل آپارتمان در مشهد به علت پرداخت نشدن حق اقامت تیم پیام از سوی مالک باشگاه، با پلیس تماس گرفت و سپس با کمک آن‌ها وسایل بازیکنان را از هتل بیرون و اخراج‌شان کرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , 

۱ Comment