Saturday, 18 July 2015
04 July 2020
هاشمی رفسنجانی

«اگر اتفاقی برای محصورین رخ دهد ننگش بر دامن نظام خواهد ماند»

2013 November 18

خبر/ رادیو کوچه

فرزندان «مهدی کروبی» و «میرحسین موسوی» هفته گذشته با «هاشمی رفسنجانی» دیدار کردند.

سایت «سحام نیوز»٬ روز یک‌شنبه بیست و ششم آبان ماه با انتشار خبر دیدار فرزندان «مهدی کروبی» و «میرحسین موسوی» با «هاشمی رفسنجانی» نوشت در این دیدار که همسر آقای «هاشمی» نیز حضور داشت٬ فرزندان «کروبی» و «موسوی» به بیان ابعاد حصر و شرح آخرین وضعیت جسمی والدین خود پرداختند.

«محمدحسین کروبی»٬ فرزند ارشد «مهدی کروبی» با شرح این دیدار در فیسبوک خود گفته که در این دیدار دختران آقای «موسوی» گزارشی از آنچه در روز عید غدیر از سوی ماموران هنگام دیدار با والدین خود رخ داده بود به آقای «هاشمی» ارایه نمودند.

6

سایت خبری «سحام نیوز» همچنین افزوده است که در ادامه این دیدار٬ «محمدحسین کروبی» به بیان شرایط جسمی آقای کروبی و نیز تشریح مصایب ایشان و ابراز نگرانی از وضعیت سلامت پدرش به دلیل شرایط حصر پرداخته بود.
«محمدحسین» کروبی خطاب به آقای «هاشمی» تاکید نموده که پس از انتخابات٬ نه تنها اتفاق مثبتی در برخورد با پدرش صورت نگرفته٬‌ بلکه از جهاتی اوضاع بدتر هم شده است.
هفته گذشته و ساعاتی پیش از دیدار فرزندان «موسوی» و «کروبی» با آقای «هاشمی»٬ «فاطمه کروبی» میزبان «محمدخاتمی» بود. در آن دیدار خانم «کروبی» از انتقال دوباره همسرش به بیمارستان خبر داده بود.

به گزارش این سایت خبری «هاشمی رفسنجانی» نیز در این دیدار ضمن ابراز ناراحتی از شرایط موجود برای آقایان «کروبی» و «موسوی» و خانم «رهنورد»٬ از دیدار اخیرش با آیت‌اله «خامنه‌ای» خبر داده که در آن دیدار آقای «هاشمی» خطاب به رهبر جمهوری اسلامی گفته که :«اگر اتفاقی برای این محصورین رخ دهد ننگش برای همیشه بر دامن این نظام خواهد ماند.»

آقای «هاشمی» تاکید کرده بود که شرایط آقایان «کروبی» و «موسوی» شرایط حصر نیست بلکه زندان انفرادی است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,