Saturday, 18 July 2015
30 September 2023
پس از سخنان نایب رییس مجلس

«شعار مرگ بر آمریکا، نخستین واکنش مجلس به توافق ژنو»

2013 November 24

خبر / رادیو کوچه

«محمد حسن ابوترابی فرد» نایب رییس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور روز یکشنبه سوم آذر خود با تقدیر از تلاش دیپلمات‌های ایرانی در مذاکرات ژنو گفت: «اگر پدیده استثنایی افتخارآفرین عزت‌بخش رهبری صالح که تجسم عینی حضور دین، اخلاق، صداقت و دانش در عرصه سیاسی است که خود را یک انقلابی و نه دیپلمات می‌داند در متن انقلاب حضور نداشت، نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در ژنو ۳ این‌گونه با اقتدار از منافع ملی و حقوق مشروع ملت ایران نمی‌توانستند دفاع کنند».

aboutorabifard20131124

به گزارش خبرگزاری مجلس شورای اسلامی، ابوترابی فرد افزود: «ما ضمن تقدیر از تلاش‌ ارزشمند نمایندگان جمهوری اسلامی ایران به ویژه وزیر امور خارجه در مذاکرات ژنو ۳ این پیروزی و موفقیت را در این مرحله مرهون مقاومت ملتی می‌دانیم که به امام و رهبری شایسته خویش اقتدا کرده و در سخت‌ترین تنگناها، فشارها، تهدیدها و تحریم‌ها در کنار حقوق مشروع خود استوار ایستاده است و برای رسیدن به تمام حقوق مشروع خویش راهی جز ایستادگی و مقاومت به اصول حق مسلم جمهوری اسلامی ایران در چارچوب هدایت و رهبری ناخدای خدامحور کشتی انقلاب اسلامی نمی‌شناسیم.».

وی افزود: «نمایندگان مجلس با تاکید بر پافشاری بر حق مسلم ایران در برخورداری از غنی‌سازی اورانیوم در داخل خاک کشور، برای رسیدن به اهداف مشروع و مسلم خویش از گام‌های بلندی که در این راه برداشته شده، حمایت می‌کنند. و برای ملت ایران و آزادی‌خواهان از خداوند، پیروزی،‌عزت و افتخار را مسئلت دارم و برای امت اسلام و پیروان مکتب قرآن، فردای زیبا و آینده همراه با عزت و اقتدار و پیروزی بر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان‌خوار را مسئلت دارم».

به گزارش فرارو، پس از اظهارات محمدحسن ابوترابی فرد نمایندگان شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. تهمورث
    1

    من تصور میکنم این خیمه شب بازیهای پارلمانی قبل از صدور خبر تشعف رهبر معظم بوده والا این بی نوایان جرات و جسارت آنرا ندارد که بر خلاف منویات حرفی بزنند چون پس از اعلام حضرتی حداد که این توافق نامه احتیاج به تصویب مجلس را ندارد سکوت خفته ای بر مجلس سایه افکند. صبر کنیمو ببینیم قدم بعدی چیست.