Saturday, 18 July 2015
29 September 2023

«نماینده مهاباد وقت نطق پیش از دستور خود را فروخت»

2013 December 26

در بسیاری از رسانه‌ها یا در جامعه پارسی‌زبان هر روز خبرها و یا نوشته‌هایی منتشر می‌شود که به لحاظ خبری ممکن است منبع‌های آن قابل تایید نباشد اما برای اطلاع شما خوانندگان این نوشته‌ها در بخش «شایعه» رادیو کوچه منتشر می‌شود. صحت و سقم این نوشته مورد تایید رسمی رادیو کوچه نیست و فقط به عنوان «اطلاع» بازنشر می‌شود. 

شایعه / رادیو کوچه

منبع: سایت خبری تحلیلی روز

نماینده شهر مهاباد وقت خود برای ایراد نطق پیش از دستور را به مبلغ ده میلیون تومان فروخته است.

سایت خبری تحلیلی روز بیست و دوم دسامبر گزارش داد که چندی پیش گزارش‌هایی به دستشان رسید که گویا «عثمان احمدی»، نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی، وقت خود برای ایراد سخنرانی را به نماینده مردم اصفهان فروخته است.

ای خبرگزاری مدعی شده به دنبال پیگیری‌های که در این باره انجام داده، مشخص گردید که چند ماه پیش آقای «عثمان احمدی» وقتی که برای ایراد سخنرانی به او اختصاص پیدا کرده بود را به مبلغ ده میلیون تومان به فروش رسانده است.

به نوشته سایت خبری تحلیلی روز دست‌کم دو منبع مطلع و آگاه این خبر را تایید کرده‌اند.

«عثمان احمدی»، نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مهاباد و از اعضای کمیسون اقتصادی مجلس ایران است.

osman-ahmadi-mahabad
.
انتصاب اقوام و نزدیکان آقای احمدی در پست‌های دولتی شهرستان مهاباد، از جمله استخدام رییس آموزش و پرورش این شهرستان که از نزدیکان «عثمان احمدی» است، از جمله انتقادهای است که به او وارد می‌‌شود.

هم‌چنین گفته می‌شود که شائبەهایی در خصوص مدرک تحصیلی او نیز وجود دارد.

علاوه بر این، اتهام‌های متعددی نیز بر علیه «جلال محمودزاده»، نماینده سابق مهاباد در مجلس شورای اسلامی مطرح است.

«جلال محمودزاده»  در دورە هشتم مجلس ایران، از حوزه انتخابیه مهاباد به مجلس راه یافته بود. آقای «محمود زاده فردی» را با مدرک مهندسی کشاورزی به ریاست دانشگاه پیام نور مهاباد منصوب کرده بود. این فرد هم اکنون با استفاده از سهمیه مربی، در مقطع دکتری مشغول به تحصیل می‌باشد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,