Saturday, 18 July 2015
17 January 2021
بر اساس اعلام شورای ملی مقاومت

«کمپ لیبرتی مورد حمله موشکی قرار گرفت»

2013 December 27

خبر / رادیو کوچه

  کمپ لیبرتی در نزدیکی فرودگاه بغداد در عراق که حدود ٣٠٠٠ نفر از اعضا مجاهدین خلق ایران در آن مستقر هستند مورد حمله موشکی قرار گرفت.

بنابه گزارش وب‌سایت مجاهدین خلق به نقل از بیانیه شورای ملی مقاومت که بخش سیاسی این سازمان است، این حمله موشکی پنج‌شنبه شب پنجم دی‌ماه در ساعت ٢١ و ١۵ دقیقه به وقت محلی صورت گرفته است.

این سازمان از دو نفر به نام‌های «بیژن تهرانی» و «سام ضرغامی» به عنوان کشته شدگان این حمله نام برده و اعلام کرده تعدادی نیز زخمی شده‌اند که حال بعضی از آنها وخیم است.

layberti1

بیانیه شورای ملی مقامت که از شلیک ده‌ها فروند موشک به کمپ لیبرتی خبر داده، این حمله را به عوامل حکومت ایران نسبت داده است.

به نوشته وب‌سایت مجاهدین خلق ایران این چهارمین حمله به کمپ لیبرتی در سال ٢٠١٣ می‌باشد و این وب سایت یادآوری کرده است که دولت عراق اجساد کشته شدگان حمله به قرارگاه اشرف در دهم شهریور ماه گذشته را هنوز به این سازمان تحویل نداده است.

سازمان مجاهدین خلق ایران بعد از سقوط صدام حسین رییس جمهوری سابق عراق توسط نیروهای آمریکایی خلع‌سلاح شد و دولت کنونی عراق خواهان خروج آنها از عراق شده است.

پس از حمله آمریکا به عراق و سقوط حکومت بعث «مریم رجویی» و همراهانش از عراق به فرانسه رفتند اما نیروهای آنها هم‌چنان در عراق ماندند و چندین با مورد حمله‌های موشکی قرار گرفتند که تعدای از آنها نیز کشته شده‌اند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۲ Comments


  1. ziba
    1

    تقسیر خودشون هست که فریب مسعود رجوی را خوردند و به خاطر او حتی به پدر و مادر خود پشت کردند


  2. ebad
    2

    هیچ وقت از این گروهک خوشم نیامد … طرز فکرشون و ببین حالت بهم میخوره… آشغالن و بدتر از آخوندها