Saturday, 18 July 2015
16 May 2021

«نمایندگان عزیز لااقل آبروداری کنید»

2013 December 29

مطلب‌هایی که در این بخش تارنمای رادیو کوچه منتشر می‌شود یا انتخاب دبیر روز سایت و یا پیشنهاد دوستان رادیو است که می‌تواند از هر گروه یا دسته و یا مرامی باشد، نظر‌های مطرح شده در این بخش الزامن نظر رادیو کوچه نیست.  اگر نقد و نظری بر نوشته‌های این بخش دارید می‌توانید برای ما ارسال کنید.

از دیگران / رادیو کوچه

منبع: آینده آنلاین

انتشار نامه دوازده نماینده اصول‌گرای مجلس نهم به سران سه قوه در جهت درخواست برخورد با بابک زنجانی، مسلتزم تبریک و تسلیت است.

تبریک از آن جهت که بالاخره از مجموع حدود ٣٠٠ نماینده مجلس، چهار درصد آنان برایشان این سوال مطرح شده که چگونه فردی ظرف پنج سال به ثروت ٢۵هزار میلیارد تومانی می‌رسد و باید منشا این ثروت را پیگیری کرد، اما تسلیت از آنجا که این نمایندگان شریف و پاک‌دست، در طول این پنج سال که شاید منافع سیاسی‌شان اقتضا نمی‌کرد به این موضوع بپردازند، سکوت اختیار کرده بودند و اکنون یک‌باره نگران بیت‌المال شده‌اند.

البته عمل‌کرد این نمایندگان به سکوت محدود نمی‌شد و در واقع این نمایندگان عزیز، از حامیان بابک زنجانی  و در نتیجه از خود او، حمایت تام می‌کردند.
در همین هفته خبری منتشر شد که سعید مرتضوی، طرف معامله بابک زنجانی رسمن اظهار کرد که وزرای اطلاعات و نفت دولت احمدی نژاد، یعنی جنابین حیدر مصلحی و رستم قاسمی، به صورت کامل بابک زنجانی و معامله با وی را تایید کرده بودند و حتی بعد از پرداخت نکردن پول ١٣٨ شرکت شستا که به یک سوم قیمت کارشناسی توسط بابک زنجانی خریداری شده بود، اصرار داشتند که معامله به هم نخورد.

حضرات نماینده‌ای که امروز علیه بابک زنجانی نامه می‌نویسند، آیا دیروز که اقدامات هم‌جناح‌هایشان در حمایت از بابک زنجانی را تایید می‌کردند، چشم‌شان بسته بود؟ و الا چرا به فکر این نیفتادند که وی یقه سفید است؟

azdigaran
آیا در زمان وزرات اطلاعات قبل، نمی‌دانستند که وی مورد حمایت وزارت اطلاعات است که امروز که حامیان وی از وزارت اطلاعات برکنار شده‌اند، به این موضوع می‌پردازند؟

این نمایندگان نمی‌توانند بگویند نمی‌دانستیم، چون نه تنها آنها، بلکه افکار عمومی و مردم عادی نیز به سبب افشای هویت و اقدامات بابک زنجانی توسط سایت بازتاب، از آن مطلع شده بودند.

آری؛ همان‌گونه که بابک زنجانی خود امروز اصرار دارد و در بیاینه‌های خود تاکید می‌کند، با هم قبیله‌های شما دسته‌بندی می‌شود و امروز اگرچه وی با وزارت نفت، وزارت اقتصاد و وزارت اطلاعات دولت یازدهم مشکل دارد، اما کماکان با شهرداری تهران که باز هم مورد حمایت شماست، شراکت دارد.

صرف‌نظر از انتظار مردانگی، شاید بتوان از سیاسیون انتظار داشت که لااقل آبروداری کنند و اگر می‌خواهند واقعن علیه بابک زنجانی اقدام کنند، به جای روسای قوا، دوستانشان را مخاطب قرار دهند.
برای آن که این دوستان زیاد در این باره به زحمت نیفتند، اسامی کسانی که بابک زنجانی را تایید کردند، یادآوری می‌نماییم:

رستم قاسمی وزیر نفت
حیدر مصلحی وزیر اطلاعات
شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد
سعید مرتضوی سرپرست سابق تامین اجتماعی
محمود بهمنی رییس کل سابق بانک مرکزی

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,