Saturday, 18 July 2015
27 September 2023

«ادعای آشپز خانواده رهبر کره شمالی درباره اعدام شوهر عمه»

2014 January 17

در بسیاری از رسانه‌ها یا در جامعه پارسی‌زبان هر روز خبرها و یا نوشته‌هایی منتشر می‌شود که به لحاظ خبری ممکن است منبع‌های آن قابل تایید نباشد اما برای اطلاع شما خوانندگان این نوشته‌ها در بخش «شایعه» رادیو کوچه منتشر می‌شود. صحت و سقم این نوشته مورد تایید رسمی رادیو کوچه نیست و فقط به عنوان «اطلاع» بازنشر می‌شود. 

شایعه / رادیو کوچه

منبع: انتخاب

یکی از نزدیکان خاندان حاکم کره شمالی مدعی شد، «کیم جونگ اون»، شوهرعمه خود را احتمالن به دلیل آن‌که نقش تامین کننده دختران جوان برای پدرش را داشت، کشته است.

به گزارش «ایسنا» به نقل از روزنامه دیلی میل، براساس این ادعا «جانگ سونگ تائک»، شوهرعمه «کیم جونگ اون»، رهبر کره شمالی در زمان حکومت پدرش وظیفه تامین و به خدمت گرفتن دختران جوان را برای حرم‌سرای وی که نام آن را «بخش شادی» گذاشته بودند، داشته است. برخی از این دختران تنها ١۵ سال سن داشتند.

«کنجی فوجیموتو»، یکی از آشپزان سابق خانواده «کیم» شرح می‌دهد که «کیم جونگ اون» انزجار شدیدی از رفتارهای غیراخلاقی و بی‌بندوباری پدرش داشته و اکنون شوهرعمه‌اش را به خاطر سوءاستفاده از جایگاهش مجازات کرده است.

jang-song-taeg

«فوجیموتو» مدعی است «جانگ سونگ» تائک تاکید داشته که ابتدا خودش باید با دخترانی که کاندیدا شده‌اند، هم‌بستر شود تا بعد آن‌ها را برای حرم‌سرای رهبر کره شمالی در نظر بگیرد.

«فوجیموتو» به وب‌سایت ان.کی نیوز (NK News) متعلق به افراد فراری از کره شمالی گفته است: «کیم جونگ اون از این رفتار بیش از هر چیزی نفرت داشته داشت. کیم ایل سونگ، پدر بزرگ وی نیز از این کارها می‌کرد و پدر وی نیز سابقه طولانی از زن‌بارگی داشت. بنابراین وی که این رفتارها را دیده می‌خواهد ثابت کند که با آن‌ها تفاوت دارد و این گونه رفتارها را ریشه‌کن خواهد کرد.»

وی افزود: «جانگ سونگ تائک نیز با چندین زن رابطه داشت. کیم جونگ اون نمی‌توانست این رفتار را ببخشد بنابراین وی را اعدام کرد.»

وی تاکید کرد که شوهرعمه رهبر کره شمالی وظیفه گرفتن آزمون‌های رقاصی و خوانندگی و دیگر آزمون‌ها را از دختران داوطلب برعهده داشته است و بنا به ادعای وی این دختران باید برای شرکت در آزمون با شوهرعمه رهبر کره شمالی هم‌بستر می‌شدند.

Kim-Jong-Un

برخی کارشناسان قابل اطمینان بودن این سرآشپز ژاپنی را که از سال ١٩٨٩ تا ٢٠٠١ برای خاندان حاکم کره شمالی کار می‌کرده است، زیر سوال برده‌اند.

این سرآشپز مدعی است «کیم جونگ ایل» عاشق خوردن ماهی‌های زنده و شراب‌های گران قیمت فرانسوی بوده است و حتی یک بار وی را به چین فرستاده تا برایش همبرگرهای مک‌دونالد بخرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۱ Comment


  1. احمد کرمانشاهی
    1

    جون عمه ش