Saturday, 18 July 2015
05 December 2023
در چهارمین بازی پی در پی

«استقلال و پرسپولیس باز هم مساوی شدند»

2014 January 17

خبر / رادیو کوچه

هفتاد و هشتمین دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس، بعد از ظهر روز جمعه بیست و هفتم دی‌ماه، با حضور بیش از ٩٠ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی با نتیجه مساوی  بدون گل پایان یافت.

این چهارمین بازی پی در پی پرسپولیس و استقلال است که با نتیجه بدون گل به پایان می رسد.

این داربی پایتخت در حالی برگزار شد که استقلال با ۴۵ امتیاز در صدر جدول و پرسپولیس با ۴۰
امتیاز در جدول رده بندی سوم است.

«امیر قلعه نویی» سرمربی استقلال در اظهارنظر کوتاهی درباره این بازی به خبرگزاری «فارس» گفته است: «نیمه دوم پرسپولیس بهتر از ما بود بهتر از این نظر که گردش توپ بیشتری داشتند و از موقعیت‌هایی که می‌خواستند به ما ضربه بزنند را بسته بودیم.»

daste_jami

«علی دایی» سرمربی تیم پرسپولیس با دفاع از عمل‌کرد تیم‌اش در این بازی گفته است: «در روزی که خیلی بهتر از حریف‌مان بودیم نشد پیروز شویم. همه کار کردیم. اگر نیمه اول را می‌دیدید ما حاکمیت توپ‌مان خیلی بیش‌تر بود با این حال می‌توان گفت تقریبن تیم استقلال در نیمه اول پا به پای ما بود اما در نیمه دوم آن‌ها حتی شانس یک درصدی هم روی دروازه ما نداشتند. آن‌ها نتوانستند روی دروازه ما ایجاد خطر کنند. متاسفانه بازیکنان ما در لحظاتی که باید شوت می‌زدند یا پاس به موقع می‌دادند اشتباه می‌کردند. من فقط می‌توانم افسوس برخی اتفاقات نیمه دوم را بخورم.»

«محمد نوری» هافبک تیم پرسپولیس که تنها موقعیت خطرناک بازی را روی یک ضربه کاشته بوجود آورد، به عنوان بهترین بازیکن داربی هفتاد و هشتم تهران انتخاب شد.

«محمد نوری»، پس از پایان بازی گفته است: «از این تساوی ناراحتیم. نیمه دوم تلاش کردیم گل بزنیم. این تساوی برای ما خوب نبود. استقلال بازی بسته‌ای ارایه کرد و به یک امتیازی که می‌خواست رسید.»

از تیم استقلال هم «خسرو حیدری» به‌عنوان بازیکن اخلاق انتخاب شد او پس از این بازی درباره عمل‌کرد ضعیف دو تیم و نتیجه مساوی بدون گل گفت: «رتبه تیم‌ها در جدول مهم است اما در این داربی هر دو تیم در بالای جدول بودند و از این حیث نمی‌توانستند خیلی نگران باشند. این‌که از قبل می‌گویند داربی حتمن مساوی می‌شود را نمی‌توانم بپذیرم، چون هر دو تیم برای برد به میدان آمده

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,