Saturday, 18 July 2015
01 August 2021
درادامه بازی‌های حذفی برای پرسپولیس

«شش پیروزی پیاپی برای پرسپولیس»

2010 February 27

پرسپولیس پس از یازده سال موفق شد شش پیروزی متوالی به‌دست آورد.
تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه سه بر یک برابر آلومینیوم هرمزگان به برتری دست یافت. دیدار تیم‌های پرسپولیس تهران و آلومینیوم هرمزگان در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت 17:20 دیروز در ورزشگاه آزادی و با حضور حدود 9 هزار تماشاگر آغاز شد.

بازیکنان بازی هجومی را آغاز کردند و توانستند در دقیقه سه  توسط کریم باقری به گل دست یابند. کاپیتان سرخپوشان در دقیقه 42 گل دوم خود و پرسپولیس را به ثمر رساند. محسن خلیلی در دقیقه 2+45 گل سوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

شاگردان وینگو بگوویچ نیز تیم دست و پا بسته‌ای نبودند و چندین موقعیت روی دروازه پرسپولیس به وجود آوردند، اما تنها موفق به زدن یک گل شدند. تک گل آلومینیوم در دقیقه 2+90 توسط هادی دهقانی به ثمر رسید.

قضاوت این دیدار برعهده شاهین حاج‌بابایی بود. وی در این دیدار به هادی نوروزی از پرسپولیس و به مکی شریفی و محمد تیغ نورد از آلومینیوم هرمزگان کارت زرد نشان داد.

پرسپولیس با پیروزی در این دیدار باید در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف پتروشیمی تبریز برود. پرسپولیس با پیروزی برابر آلومینیوم هرمزگان به ششمین برد متوالی خود دست یافت و رکورد جدیدی را برای خود ثبت کرد.

شش برد متوالی رکوردی است که از سال 1377 تا به دیروز به دست نیامده بود و این با برد سرخ پوشان بر آلومینیوم هرمزگان، به این رکورد دست یافتند.

پرسپولیس پیش از این دیدار، تیم‌های مقاومت شیراز، ایران‌جوان بوشهر، استقلال تهران، پیکان قزوین و راه آهن شهرری را از پیش‌رو برداشته بود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,