Saturday, 18 July 2015
26 September 2023
در منطقه توریستی گوا

«تجاوز به دختربچه چهار ساله ایرانی در هند»

2014 January 30

خبر / رادیو کوچه

پلیس هند از دستگیری مردی ۳۲ ساله‌ای خبر داد که در منطقه توریستی گوا به یک دختربچه‌ی چهار ساله‌ی ایرانی که همراه مادرش در یک سفر توریستی در این منطقه به سر می‌برد تجاوز کرده است.

سایت خبری «دویچه‌وله» آلمان روز چهارشنبه بیست و نهم ژانویه نوشته است: خبرگزاری فرانسه از دستگیری مردی در روز دوشنبه ۲۷ ژانویه خبر داد که به یک دختر ۴ ساله ایرانی تجاوز کرده است. این دختر در حال گذراندن تعطیلات با مادرش در منطقه توریستی گوا بود. مادر این دختر پس از آن‌که ماجرا را از دخترش شنید به پلیس شکایت کرد.

«پارش نایک»، مامور آگاهی پلیس به خبرگزاری فرانسه گفته است که به محض طرح شکایت دست به جستجو زده و فرد مظنون را یافته است. مرد مزبور قصد فرار داشته است.

خبرگزاری فرانسه همچنین نوشته است که مسئله تجاوز جنسی به خارجی‌ها در هند چیز تازه‌ای نیست. اخیرن یک زن ۵۱ ساله دانمارکی در دهلی نو توسط اعضای یک گنگ مورد تجاوز قرار گرفت.

india

اعتراض زنان هند به خشونت جنسی

در ماه دسامبر گذشته پلیس یک معلم یوگا را دستگیر کرد که به یک دانشجوی آلمانی تجاوز کرده بود. این دختر دانشجو در حال گذراندن تعطیلات خود در گوا بود.

در ماه گذشته نیز وزارت خارجه بریتانیا و فرانسه به توریست‌هایی که به هند می‌روند درباره خطر تجاوز جنسی هشدار دادند: «زنانی که قصد مسافرت به هند را دارند باید نهایت احتیاط را به خرج دهند، حتی اگر با یک گروه حرکت می‌کنند.»

با وجود مواردی که از تجاوز به زنان خارجی در هند گزارش شده، عمده زنانی که مورد آزار جنسی و تجاوز قرار می‌گیرند اهالی خود هند هستند.

بیشتر بخوانید

یک زن دانمارکی در هند مورد تجاوز گروهی قرار گرفت

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,