Saturday, 18 July 2015
28 September 2021
با دعوت شدن علی کریمی به تیم ملی

«واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا به دعوت علی کریمی»

2010 February 27

دعوت دوباره از «علی کریمی» و پاسخ مثبت او برای بازگشت به تیم ملی بازتاب‌های فراوانی را در سایت‌های مختلف خبری داشته است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا نسبت به دعوت علی کریمی به تیم ملی ایران واکنش نشان داد. در مطلبی که در این خصوص روی خروجی سایت این کنفدراسیون قرار داده شده، آمده است: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با دعوت دوباره علی کریمی به این تیم، هواداران فوتبال این کشور را با شوک خبری جدیدی روبرو کرد.

در ادامه این مطلب آمده است: «افشین قطبی در فهرست جدید خود با دعوت از کریمی که از تیم ملی ایران خداحافظی کرده است، همه را شگفت زده کرد».

کریمی بعد از آخرین بازی تیم ملی ایران در مرحله انتخابی جام جهانی 2010 از این تیم خداحافظی کرد.
بر اساس این گزارش، دعوت کریمی تنها تغییر مهم فهرست جدید تیم ملی فوتبال ایران نیست، بازگشت ابراهیم میرزاپور و حذف وحید طالب لو، خط خوردن حسین کعبی، دعوت از ایمان مبعلی و نبودن نام بازیکنانی مانند فرهاد مجیدی و محسن خلیلی که در روزهای اخیر موفق ظاهر شده بودند، می‌تواند محور واکنش رسانه‌ها و طرفداران تیم ملی ایران در روزهای آینده باشد.

قرار داشتن دیدارهای مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا در تقویم فدراسیون بین المللی فوتبال باعث شده است تا سرمربی تیم ملی ایران، جواد نکونام و مسعود شجاعی را به اردوی آمادگی این تیم فراخواند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,