Saturday, 18 July 2015
31 October 2020
به دلیل انتشار مطلبی انتقادی

«ضرب و شتم خبرنگار روزنامه گل توسط علی‌رضا رضایی»

2014 February 08

خبر / رادیو کوچه

در سالن دوازده هزار نفری کشتی، «علی‌رضا رضایی»، سخن‌گوی فدراسیون کشتی ایران به دلیل انتشار مطلبی در «روزنامه گل» به جایگاه خبرنگاران می‌رود و با زدن کشیده‌ای به صورت خبرنگار این روزنامه انتقام مطلبی که از نظر او انتقادی بوده است را شخصن می‌گیرد.

خبرگزاری «خبرآنلاین» روز جمعه هجدهم بهمن ماه در این‌باره گزارش داد، مجید کوهستانی سردبیر روزنامه گل در این مورد گفته است: «لحن این آقا به عنوان سخن‌گو کاملن بد است. ما هفته گذشته مطلبی را با این عنوان که آقای خادم به سخن‌گویت، سخن‌گویی بیاموز کار کرده بودیم. در این مطلب به خادم گفتیم تیم ملی با لیگ دسته اول فرق می‌کند و سخن‌گو باید ادبیات خاص خودش را داشته باشد. سخن‌گو باید درست حرف بزند و الفاظی را به کار ببرد که در حد و اندازه‌های تیم ملی باشد. حرف ما این است که در بهترین فدراسیون هم نقد وارد است و می‌شود انتقاد کرد.»

alireza-rezai

بر اساس این گزارش آقای «کوهستانی» در ادامه افزوده است: «کار شدن این مطلب در روزنامه ما خشم علی‌رضا رضایی را به همراه داشته است تا جایی که او روز گذشته به جایگاه خبرنگاران می‌رود و در مقابل چشم ده‌ها نفر با چک و مشت به جان خبرنگار ما می‌افتد. به عنوان سخن‌گو و مدیر تیم‌های ملی این ماجرا جای نگرانی دارد که اگر خدای ناکرده یکی از ملی‌پوشان رفتاری خلاف توقعات ایشان انجام بدهد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ ایشان بر اعصاب خودش مسلط نیست و یک مدیر ابتدا باید خودش را مدیریت کند تا از کوره در نرود.»

سردبیر روزنامه گل در پایان گفته است: «ما شکایت کرده‌ایم و تا آخرش هم می‌رویم. این برای اولین بار نیست که به خبرنگاری توهین می‌شود. این بار انتظار داشتیم تا انجمن ورزشی‌نویسان به این اتفاق واکنش نشان دهد که متاسفانه هنوز اتفاقی نیفتاده است. آقایان از یک طرف دنبال گرفتن رضایت هستند و از طرف دیگر می‌گویند خبرنگار ما توهین کرده است. ادعایی بی‌اساس که کاملن دروغ است. ماجرا را تا آخرش پیگیری خواهیم کرد تا دیگر ورزشکاری به خودش جرات ندهد که با خبرنگاران رفتاری ناشایست انجام بدهد.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۳ Comments


 1. سا
  1

  خبرنگارا همشون یه مشت آدم حسودن که واقن دستش درد نکنه که با مشت و لگد به خدمتش رسیده

  خبرنگار باید عقل و درایت و انصاف داشته باشه نه حسادت و بی انصافی و دروغ پردازی
  دستش درد نکنه


 2. arash
  2

  خیلی غلط کرده اون خبرنگاری که انتقادشو نمیره مستقیم مطرح کنه و فقط برای چرب کردن مطلب و اینکه روزنامه اش فروش بره و با تهمت بیاد چنین مطلبی چاپ کنه! همه رضایی رو میشناسن و نته تنها خیلی آرومه برخلاف خیلی ها مهربانی هایی هم داره و همه تیم ملی از حضورش راضی هستن. اون خبرنگاری که با نوشتن این حواشی میخواد تیشه به ریشه این فدراسون موفق بزنه رو باید ببندن به گاری به همراه سردبیرش و توی شهر بگردونن که بقیه بدونن عاقبت علف خوری اینطوریه.


 3. هادی
  3

  هر دو بی شعور و بی لیاقت هستن
  بیشتر رضایی که شعورش در حد یک گیاه هم نیست
  چاله میدونه مگه مملکت……