شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
25 August 2016
رییس ستاد کل نیروهای مسلح ایران

«آمادگی ایران برای جنگ تعیین کننده با آمریکا و اسراییل»

۱۳۹۲ بهمن ۲۳

خبر / رادیو کوچه

«حسن فیروزآبادی»، رییس ستاد کل نیروهای مسلح ایران گفته است جمهوری اسلامی آماده جنگ تعیین کننده با آمریکا و اسراییل است.

خبرگزاری «فارس» روز چهارشنبه بیست و سوم بهمن ماه به نقل از آقای «فیروزآبادی» که با این خبرگزاری گفت‌وگو کرده نوشته است: «برای این نبرد، سال‌هاست که برنامه‌ریزی کردیم، رزمایش‌های مختلف انجام داده‌ایم و نیروهایمان نیز آماده هستد.»

براساس این گزارش رییس ستاد کل نیروهای مسلح ایران گفته است: «اگر جنگی علیه کشورش رخ دهد میدانی برای دشمن باقی نخواهیم گذاشت و خودشان هم این موضوع را می‌دانند.»

انتقاد مقام های ایرانی در روزهای اخیر از این اصطلاح مقام های آمریکایی که همه گزینه ها در برابر ایران روی میز است شدت گرفته است.

firozabadi

در جریان تظاهرات سالگرد انقلاب ایران هم پوسترهایی در سطح شهر نصب شده بود که روی آن نوشته شده بود «ما مشتاق گزینه های روی میز هستیم.»

آقای «فیروزآبادی» گفته است در دهه گذشته نیز آمریکایی‌ها گزینه حمله نظامی را بررسی کردند، نیروهایشان را هم آوردند اما به این نتیجه رسیدند که نمی‌توانند و رفتند. حالا هم که این حرف‌ها را می‌زنند، بلوف سیاسی است.

آقای «فیروزآبادی» که دانش آموخته رشته دامپزشکی و یک بسیجی با درجه سرلشکری است، از زمان آغاز رهبری «آیت‌اله علی خامنه‌ای» و با حکم او به ریاست ستاد کل نیروهای مسلح ایران منصوب شده است.

بنابه گزارش فارس، سرلشکر فیروزآبادی هشدار داده است، «اگر از هر سرزمینی به نیروهای ما تهاجم شود، به همه موقعیت‌های متعلق به آن حمله خواهیم کرد.»

رییس ستاد کل نیروهای مسلح ایران با بیان این‌که ما خصومتی با کشورهای منطقه نداریم گفته است، اما اگر از پایگاه‌های آمریکا در منطقه مورد هدف قرار بگیریم، آنجا را خواهیم زد.

بیشتر بخوانید

حاجی‌زاده آمریکا را ضعیف‌تر از آن خواند که به ایران حمله کند

وزیر دفاع ایران گزینه حمله نظامی آمریکا را بی‌معنی دانست

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,