شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
05 September 2016
خبرهای ورزشی

«اظهار علاقه مایلی‌کهن به داریوش اقبالی در رسانه ملی»

۱۳۹۲ اسفند ۰۷

خبر / رادیو کوچه

اظهار علاقه مایلی‌کهن به داریوش اقبالی در رسانه ملی

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«محمد مایلی‌کهن» که این روزها حرف‌ها و حرکاتش نقل محافل است او در برنامه نود از علاقه خود به «داریوش اقبالی» سخن گفت. مایلی‌کهن با اشاره به تصویری از وی که مربوط به پیش از انقلاب بود گفت که او در آن زمان ریش داشته و علتش علاقه او به داریوش بوده و هنوز هم داریوش را دوست دارد ولی برخی از کارهای او را هم تایید نمی‌کند.

در حالی مایلی‌کهن چنین صحبتی را مطرح کرد که بعید است او از خط قرمزهای صداوسیما بی‌خبر بوده باشد.

mailikohan

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که چندی پیش «علی دایی» در اعتراض به انتقادات مایلی‌کهن گفته بود، وی جا نماز آب می‌کشد و در دولت ایران ادای بسیجی‌ها را در می‌آورد در صورتی‌که چنین شخصیتی ندارد.

خبری از بازرسی کل کشور و بازداشت شیرینی

در پرسپولیس شایعه شده است که «سعید شیرینی»، سرپرست برکنارشده این تیم بازداشت شده است.

در دو روز گذشته بحث‌های زیادی مبنی بر کنار رفتن سعید شیرینی از سرپرستی پرسپولیس مطرح شد اما با اتفاقی که برای او افتاد همه چیز رنگ واقعیت به خود گرفت.

پس از این‌که به دلیل نامشخص بودن حساب‌های شیرینی با پرسپولیس و این‌که تعداد زیادی چک برگشتی از این فرد در دست طلب‌کاران مختلف بود، کنار رفتن او از سرپرستی تیم مطرح شد تا «آقای ایوب بهتاج» از کشتی‌گیران سابق جای‌گزینش شود.

با این حال بهتاج که برای دریافت مسوولیت جدید به باشگاه رفته بود، با واکنش مدیرعامل باشگاه مواجه شد که گفت به او نیازی ندارد و خودشان یکی از پیش‌کسوتان باشگاه را به عنوان سرپرست جدید معرفی می‌کنند.

یکی از مسوولان باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا خبر بازداشت شیرینی برای پاسخ‌گویی به چند سوال را تایید کرد.

p-e

هم‌چنین روز گذشته یکی از خبرگزاری‌های داخلی ایران به نقل از مقامات بازرسی کل کشور، خبری را در رابطه با بازداشت یک فرد در زد‌و‌بندهای مالی ورزش ایران داده بود و گمان می‌رود شیرینی همان فرد باشد.

پرسپولیس و استقلال به مزایده گذاشته می‌شوند

رییس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد: دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را تا قبل از پایان لیگ برتر به مالکان جدید واگذار می‌کنیم.

«آقای محمود گودرزی» صبح دیروز به هم‌راه هیات در نشستی با «آقای طیب‌نیا» وزیر اقتصاد و امور دارایی آخرین وضعیت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را بررسی کردند.

این جلسه با حضور گودرزی وزیر ورزش و جوانان، دکتر طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، امیر رضا خادم معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، طاهری رییس صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان، پورحسینی رییس سازمان خصوصی‌سازی و صالح‌آبادی رییس سازمان بورس، محمد متین رییس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت اقتصاد و امور دارایی و مازیار ناظمی رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان در محل وزارت اقتصاد و امور دارایی برگزار شد.

در این نشست دکتر گودرزی با بیان این مطلب که این دو باشگاه سرمایه مردم هستند، گفت: باید با برنامه‌ای مشخص و مطمئن کار واگذاری آنها صورت گیرد.

«آقای خادم»معاون وزیر ورزش و جوانان و نماینده تام‌الاختیار این وزارت‌خانه در خصوصی‌سازی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در این جلسه گفت: تاکید دکتر گودرزی به عنوان مقام عالی ورزش کشور اعمال قانون است. ما دوست داریم این کار را به وزارت امور اقتصادی و دارایی واگذار کنیم. او پیشنهاد داد تا قبل از پایان سال 92 پرسپولیس و استقلال از طریق مزایده یا هر روش دیگری که صلاح است قیمت‌گذاری شوند.

shirini

پورحسینی رییس سازمان خصوصی‌سازی با بیان این‌که از انجام این کار نگرانی نداریم، گفت: فوتبال کشور در استقلال و پرسپولیس خلاصه نمی‌شود و اگر به بخش خصوصی واگذار شوند هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

او با گفتن این مطلب که بر اساس قوانین این دو باشگاه نمی‌توانند وارد بورس شوند اما واگذاری آنها به بخش خصوصی مشکلی ندارد، افزود: این کار در اولین جلسه هییت واگذاری که احتمالن هفته آینده خواهد بود در دستور کار است و ساز و کار آن را معلوم می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: قیمت‌گذاری برند این دو باشگاه به گونه‌ای صورت می‌گیرد که بیشتر از بدهی‌های آن‌ها باشد و در این زمینه صورت‌های مالی از دو باشگاه اخذ شده است و افرادی هستند که چند برابر بدهی‌های این دو باشگاه سرمایه دارند.

رییس سازمان خصوصی‌سازی ابراز امیدواری کرد استقلال و پرسپولیس 60 تا 100 درصد بالای قیمت پایه به فروش برسد.

پورحسینی با بیان این مطلب که همه کارها برای واگذاری این دو باشگاه باید قبل از ٢١ فروردین ٩٣ انجام شود، گفت: روز مزایده قبل از پایان سال ٩٢ خواهد بود و تا قبل از پایان لیگ برتر، استقلال و پرسپولیس را به مالکان جدید واگذار می‌کنیم.

وی ادامه داد: اگر تعهد از خریداران بگیریم تا حدودی نگرانی‌ها برطرف می‌شود. یکی این که در فاصله زمانی پنج سال باید شرکت را وارد بورس کند. می‌توان تعهدات دیگری هم در نظر گرفت.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,