Saturday, 18 July 2015
16 July 2020
آرش هنرور شجاعی

«انتقال روحانی منتقد نظام پس از اعتصاب غذا به سلول انفرادی»

2014 March 03

خبر / رادیو کوچه

«آرش هنرور شجاعی» روحانی منتقد  محبوس در زندان اوین  حدود ٢ هفته پیش در بند ٣٢۵ این زندان دچار مسمومیت شدید شده بود به بند ۵٠٠ زندان اوین که آقای «کاظمینی بروجردی» نیز در آن نگهداری می‌شود منتقل شد.

بنابه گزارشی که روز یک‌شنبه یازدهم اسفند ماه به «رادیو کوچه» رسیده است، آقای «هنرور شجاعی» که مدتی است به علت بروز مشکلات روحی و جسمی فراوان، از دادسرا و دادگاه درخواست مرخصی کرده بود، با جواب منفی دادستان تهران مواجه شده است.

براساس گزارش که به «رادیو کوچه» رسیده است وی برای محقق شدن خواسته‌اش چهار روز است که دست به اعتصاب غذا زده و مسوولین  زندان نیز، ابتدا او را تهدید و سپس تماس‌های تلفنی وی را با خانواده اش قطع کرده و روز شنبه که خانواده‌اش از شهر قم به ملاقات کابینی با وی رفته بودند، اجازه ملاقات به آنها داده نشد.

honarvar_Arash

پس از اعتصاب غذای این روحانی منتقد نظام، مسوولین زندان از روز شنبه او را به انفرادی منتقل کرده‌اند.

این در حالی است که حدود کمتر از ٢ ماه پیش این زندانی بر اثر سکته قلبی در بخش سی‌سی‌یو بیمارستان ولیعصر مدتی بستری بوده و مورد آنژیوگرافی قرار گرفت و وضعیت جسمانی خوبی ندارد و حالا با وجود مشکلات قلبی و بیماری صرع و اعتصاب غذا، به سلول انفرادی زندان اوین منتقل شده است.

محمد صادق (آرش) هنرور شجاعی، از آبان ماه سال ۱۳۸۹ در بازداشت به سر می‌برد. او به اتهامات گوناگون از جمله  توهین به آیت‌اله خمینی، در دو دادگاه جداگانه مجموعن به ۵ سال و سه ماه زندان، ۵۰ ضربه شلاق و ۸ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده است.

بیشتر بخوانید

حکم جدید زندان برای آرش هنرور شجاعی

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , 

۲ Comments


  1. آرش
    1

    درود بر شرفش

  2. 2

    T77wOd gwoziczhtjce, [url=http://rnpukbiocxsi.com/]rnpukbiocxsi[/url], [link=http://jlioskiidvmn.com/]jlioskiidvmn[/link], http://ysiljhzbyumr.com/