Saturday, 18 July 2015
08 December 2019
به نقل از آیت‌اله خمینی

«خزعلی نقل می‌کند که مرگ بر آمریکا را از دست ندهید»

2014 March 08

خبر / رادیو کوچه

آیت‌اله «ابوالقاسم خزعلی» عضو مجلس خبرگان رهبری ایران روز جمعه شانزدهم اسفند ماه که در برنامه تلویزیونی شناسنامه صحبت می‌کرد گفت: «پسرم می‌گفت که می‌خواهم با مخالفین اسلام مبارزه کنم. گفتم مخالفین همان‌هایی هستند که از تو حمایت می‌کنند. شما دیگر به منزل من نیایید.»

وی در بخشی از این برنامه در پاسخ به این سوال که موضوع آقازاده‌ها از چه زمانی مطرح شد، گفت: «این موضوع مربوط به عده‌ای خاص است. این‌ها در انقلاب بد بازی و رفتار کردند.»

khazali

آیت‌اله «خزعلی» در این‌باره که در مقابل پدیده آقا زاده‌ها چگونه باید رفتار کرد، گفت: «عده‌ای از پسر‌هایشان تبری جستند ، اما عده‌ای هم در مقابل رفتار دختر و پسرهایشان شل بودند و خوب رفتار نکردند.»

این عضو مجلس خبرگان رهبری در جواب به این سوال که اگر آیت‌اله خمینی در شرایط کنونی در قید حیات بود چه توصیه‌ای داشتند، گفت: «مرگ بر آمریکا را از دست ندهید. آن‌هایی که می‌گویند امام گفته مرگ بر آمریکا نگویید، دروغ می‌گویند. امام تا روز آخر می‌گفت که مرگ بر آمریکا را بگویید.»

آیت‌اله «خزعلی» در مورد الگوهای در نظر گرفته شده برای نوشتن قانون اساسی گفت: «بنای ما استفاده از قرآن و سنت بود. الان هم اگر بخواهد از این مسیر خروجی صورت بگیرد با افراد عبور کننده از قرآن و سنت برخورد خواهیم کرد.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,