Saturday, 18 July 2015
21 October 2021
در ادامه رقابت های جام حذفی

«پیروزی استیل‌آذین مقابل استقلال در پرهیجان‌ترین بازی سال»

2010 March 01

تیم فوتبال استیل آذین تهران در یک جدال نفس‌گیر برنده بازی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در برابر استقلال تهران شد.

دیدار زیبا، پرگل و نفس‌گیر تیم‌های استقلال تهران و استیل آذین عصر روز یک‌شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد و در نهایت و پس از یک جدال 120 دقیقه‌ای این شاگردان حمید استیلی بودند که توانستند با نتیجه پنج بر چهار با غلبه بر آبی‌پوشان پایتخت به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی صعود کنند.

در دقیقه 23 این بازی فرهاد مجیدی اولین گل را برای تیم آبی‌پوش به ثمر رساند اما در دقیقه 26 حنیف عمران‌زاده بر اثر یک اشتباه و گل به خودی، استیل آذین را به گل رساند تا بازی به تساوی یک بر یک برسد.

در ادامه و در دقیقه 57 مهدی مهدوی‌کیا کاپیتان تیم استیل‌آذین برای این تیم گل‌زنی کرد. در دقیقه 62 نیز حسین کعبی سومین گل تیم قرمزپوش را به ثمر رساند اما سیاوش اکبرپور در دقیقه 75 دومین گل استقلال را وارد دروازه استیل آذین کرد و در دقیقه 78 نیز حنیف عمران‌زاده در جبران اشتباهش گل سوم و تساوی بازی را به ثمر رساند.

سه دقیقه بعد از آن و در دقیقه 81 جان واریو چهارمین گل شاگردان مرفاوی را وارد دروازه استیل آذین کرد تا هیاهوی تماشاگران استقلال در ورزشگاه آزادی دو چندان شود اما علی کریمی در دقیقه 85 بازی، بازی را از روی نقطه پنالتی به تساوی چهار بر چهار کشاند تا این دیدار در دو وقت اضافی 15 دقیقه‌ای پیگیری شود.

در شروع وقت‌های اضافه، دو تیم تلاش زیادی برای گلزنی کردند. حملات هر دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 104 هادی نوروزی گل پیروزی بخش استیل آذین را به ثمر رساند تا پس از یک جدال پرهیاهو، استیل آذین حریف نامدار تهرانی‌اش را شکست داده باشد.

در دقیقه 119 بازی نیز شکوری با دریافت کارت قرمز مستقیم، از زمین بازی اخراج شد و چند دقیقه پس از آن نیز سیاوش اکبرپور دومین بازیکن استقلالی بود که با کارت قرمز داور مجبور به ترک زمین شد تا بر این اساس استقلال چند دقیقه‌ای را 9 نفره به کارش ادامه دهد. پس از اخراج دومین بازیکن استقلال، اعتراضات شدید کادر فنی و هواداران استقلال ادامه یافت به طوری که صمد مرفاوی با حضور در کنار زمین نسبت به تصمیم داور شدیدن به داور چهارم اعتراض کرد. پیش از این استیل آذین و شاگردان حمید استیلی دو بار در رقابت‌های لیگ برتر مغلوب استقلال تهران شده بودند. استیل آذین در یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف برنده ذوب آهن و شاهین بوشهر خواهد رفت.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,