Saturday, 18 July 2015
25 February 2020
خبرهای ورزشی

«علی کریمی در جام‌جهانی برزیل بازی می‌کند»

2014 March 26

خبر / رادیو کوچه

علی کریمی در جام‌جهانی برزیل بازی می‌کند

به احتمال فراوان آقای «علی کریمی» در جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل به عنوان یکی از بازیکنان تیم‌‌ملی فوتبال ایران به میدان می‌رود.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

فدراسیون فوتبال ایران از بازیکنانی که قرار است در اردوهای قبل از جام‌جهانی شرکت کنند مدارک لازم را جهت شرکت در اردوها اخذ کرده است.

در همین راستا علی کریمی یکی از بازیکنانی بوده که مدارک خود را به فدراسیون داده و روز گذشته برای اخذ روادید اتریش جهت شرکت در اردوی تیم‌ملی به سفارت این کشور رفت.

هم‌چنین طبق اعلام حسن آذرنیا، کریم انصاری‌فرد و حامد لک دو بازیکن دیگر تراکتورسازی هستند که برای اخذ روادید به سفارت اتریش رفتند.

علی کریمی در جام حذفی فصل گذشته پس از این‌که پرسپولیس مقابل سپاهان در فینال این رقابت‌ها شکست خورد از حضور در تیم‌ملی فوتبال انصراف داد.

ali-karimi

در سال جاری کریمی بارها اعلام کرده اگر بتواند به تیم‌ملی کمک کند بدون شک این کار را انجام می‌دهد و آقای «کارلوس کی‌روش» سرمربی تیم‌ملی نیز بارها نسبت به حضور علی کریمی و استفاده از توانایی‌های فنی این بازیکن تاکید کرده است.

با توجه به اخذ مدارک علی کریمی و حضور او در سفارت اتریش برای دریافت روادید قرار گرفتن نام علی کریمی به عنوان یکی از مسافران تیم‌ملی فوتبال ایران به جام‌جهانی برزیل بسیار محتمل به نظر می‌رسد.

تبانی در فوتبال به مدیر باشگاه الاهلی مصر رسید

شبکه ورزشی ابوظبی از زندانی شدن مدیر باشگاه الاهلی مصر به اتهام فساد مالی و از بین بردن بیت‌المال خبرداد.

این شبکه ورزشی روز سه‌شنبه اضافه کرد: براساس حکم دادگاه مصر ، « حسن حمدی » مدیر باشگاه الاهلی این کشور که پیش از این مدیریت آژانس تبلیغاتی الاهرام را برعهده داشت، پانزده روز زندانی شد.

براساس گزارش شبکه ورزشی ابوظبی، زندانی شدن مدیر باشگاه الاهلی مصر ورزشی نیست و مربوط به فعالیت وی در آژانس تبلیغاتی الاهرام می‌باشد.

افزون بر وی،  « عمرو عبدالعزیز» رییس دفتر حمدی در آژانس الاهرام و « محمد محمدین » مدیر تبلیغات آژانس الاهرام بازداشت و روانه زندان شدند.

alahli

متهمان به اتهام اختلاس و سو استفاده از بیت‌المال و وارد کردن ضرر‌و‌زیان به موسسه تبلیغاتی الاهرام و برای انجام تحقیقات بیشتر پیرامون اتهامات زندانی شده‌اند.

زندانی شدن مدیر باشگاه الاهلی مصر درحالی انجام می‌شود که تیم فوتبال این باشگاه به دلیل کسب بیشترین قهرمانی در قاره آفریقا به عنوان پرافتخار‌ترین تیم باشگاهی جهان شناخته شده است و در این خصوص باشگاه الاهلی مصر امروز جشنی را برگزار می‌کند.

داماش رای کمیته انظباطی را دور زد

رییس کمیته انضباطی می‌گوید با توجه به اعتراض باشگاه داماش به رای صادره کمیته انضباطی پرونده برای رسیدگی به کمیته استیناف رفته است بنابراین رای کمیته انضباطی قابل اجرا نیست.

آقای «اسماعیل حسن‌زاده» با بیان این‌که بازی تیم فوتبال داماش گیلان مقابل پرسپولیس با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد، اظهار کرد: وقتی کمیته انضباطی رای به محرومیت هواداران داماش داد باشگاه داماش هم متقابلن به رای صادره اعتراض کرد و پرونده برای رسیدگی به کمیته استیناف رفت. با توجه به این‌که کمیته استیناف در تعطیلات نوروز است و تشکیل جلسه نمی‌دهد بنابراین تا صادر شدن رای از سوی کمیته استیناف، رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی قطعی نیست و قابل اجرا نخواهد بود. ما هم به سازمان لیگ اعلام کردیم که بازی داماش مقابل پرسپولیس با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

damash

وی در ادامه تصریح کرد: در رای صادره از سوی کمیته انضباطی آمده است: داماش گیلان به یک بازی خانگی بدون حضور تماشاگر محکوم می‌شود. این‌که بعضی از دوستان تصور می‌کنند بازی داماش مقابل پرسپولیس بدون حضور تماشاگر است، درست نیست زیرا کمیته انضباطی داماش را از یک بازی خانگی بدون تماشاگر محروم کرده است نه در بازی مقابل پرسپولیس، بنابراین تا زمانی‌که کمیته استیناف به اعتراض باشگاه داماش رسیدگی نکند رای صادره از سوی کمیته انضباطی اجرایی نخواهد شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,