Saturday, 18 July 2015
03 October 2023
خبرهای ورزشی

«دولت ایران از شکایت پرسپولیس به فیفا حمایت کرد»

2014 April 16

خبر / رادیو کوچه

دولت ایران از شکایت پرسپولیس به فیفا حمایت کرد

مهلت یک هفته‌ای باشگاه اماراتی به پرسپولیس برای پرداخت بدهی بابت انتقال آقای «خلعتبری» دیروز به پایان رسید و باید منتظر شکایت دیگری از باشگاه پرسپولیس بود.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

باشگاه عجمان امارات سه‌شنبه هفته‌ گذشته با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد در صورت پرداخت نکردن بدهی بابت انتقال محمدرضا خلعتبری ظرف یک هفته‌ آینده به فیفا شکایت می‌کند. مهلت یک هفته‌ای عجمانی‌ها دیروز (سه‌شنبه) به پایان رسید و با توجه به اوضاع بد مالی باشگاه تهرانی بعید است این مبلغ پرداخت شود.

در این صورت بعد از بسته شدن پرونده‌ وینگادا باید منتظر شکایت جدیدی از پرسپولیسی‌‌ها باشیم. شکایتی که جریمه سنگینی را برای این باشگاه به دنبال خواهد داشت چرا که پرسپولیسی‌ها علاوه بر ملزم شدن به پرداخت بدهی دویست‌وپنجاه هزار دلاری باید سیصد هزار دلار هم بابت جریمه دیر‌کرد بدهند! جریمه سیصد هزار دلاری نیز به خاطر بندی است که در قرارداد آمده و پرسپولیس متعهد شده در صورت تاخیر در پرداخت اقساط به ازای هر ماه، پنجاه هزار دلار جریمه بدهد.

kharatbari

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که دولت ایران یا همان وزارت ورزش و جوانان در حالی‌که افرادی برای پرداخت بدهی پرسپولیس وجود داشتند، اجازه پرداخت را به آنها ندادند و مشخص نیست که چرا مسایل و ایجاد حاشیه برای این باشگاه بزرگ را حمایت می‌کنند.

شرکت‌های مسافربری که ادعای تور جام‌جهانی می‌کنند کلاه‌بردار هستند

کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال ضمن هشدار در مورد بلیط‌های تقلبی جام‌جهانی برزیل، اعلام کرد: هیچ شرکت مسافرتی و یا خدمات گردشگری در دنیا بلیط جام‌جهانی ٢٠١۴ برای فروش در اختیار ندارد.

کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در خصوص بلیط مسابقات جام‌جهانی اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد؛

بدینوسیله به اطلاع مردم عزیز ایران که مشتاق دیدن بازی‌های جام‌جهانی فوتبال هستند می‌رساند که بر اساس رویه فروش بلیط فدراسیون جهانی فوتبال هیچ شرکت مسافرتی و یا خدمات گردشکری در دنیا بلیطی برای فروش در اختیار ندارند، فلذا ادعای آژانس‌های متخلف مبنی بر تامین بلیط مسابقات کذب محض بوده و با توجه به این‌که خرید‌و‌فروش بلیط مسابقات خارج از کانال‌های رسمی موجود و یا استفاده از بلیط‌های تقلبی توسط دولت برزیل جرم محسوب شده و کسانی‌که اقدام به این امر نموده به‌شدت تحت پیگرد قانونی و قضایی قرار خواهند گرفت.

tiket

بدینوسیله به مردم عزیز هشدار داده می‌شود که در این خصوص هوشیارانه عمل کرده و از عقد هرگونه قرارداد با این‌گونه آژانس‌ها خودداری کنند. هم‌چنین فدراسیون جهانی فیفا از روز سه‌شنبه 26 فروردین‌ماه آخرین مرحله فروش اینترنتی خود را شروع می‌کند و متقاضیان می‌توانند بلیط کلیه بازی‌های جام‌جهانی را در سایت فیفا تهیه کنند.

وزیر ورزش خبر تهدید شدن فرزندش به آدم‌ربایی را تکذیب کرد

خبر چند رسانه در مورد تهدید شدن وزیر ورزش و جوانان به دلیل اصرار بر شفافیت مالی در تیم‌های فوتبال صحت ندارد.

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان خبر سایت یکی از روزنامه‌ها مبنی بر گفته‌های «محمود گودرزی» در محفلی دوستانه در مورد تهدید شدن او به ربایش فرزندش را تکذیب کرد.

godarzi

چند رسانه به نقل از این سایت مطرح کردند که وزیر ورزش و جوانان در این جمع دوستانه گفته که به دلیل مقابله با ریخت‌و‌پاش‌ها و پرداخت‌های میلیاردی در فوتبال تهدید شده تا به خواسته‌های زیاده‌خواهان تن دهد.

لازم به ذکر است، هر چند سیاست وزارت ورزش و جوانان و در راس آن محمود گودرزی حمایت از فوتبال پاک و قراردادهای شفاف در باشگاه‌ها است، اما شخص وزیر ورزش تا کنون به غیر از صحبت در این خصوص و البته حمایت از انباشته شدن بدهی‌های سرخابی، هیچ حرکت دیگری را در این زمینه نداشته است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , ,