Saturday, 18 July 2015
02 October 2023
در آستانه جام جهانی

«آبروریزی فوتبال ایران جهانی شد»

2014 April 16

خبر / رادیو کوچه

جام جهانی ٢٠١۴ برزیل کمتر از دو ماه دیگر آغاز می‌شود و تیم ملی فوتبال ایران در حال آماده‌سازی برای حضور در این رقابت‌ها است، اما مشکلات زیادی از جمله هم‌کاری نکردن باشگاه‌های ایرانی با تیم ملی ایران باعث شده است تا «کارلوس کی‌روش» با مشکلات زیادی مواجه شود.

روزنامه‌ پرتغالی «آبولا» گزارش داده است، تیم ملی ایران در حالی خود را برای جام جهانی ٢٠١۴ برزیل آماده می‌کند که در اقدامی عجیب تنها یازده بازیکن را برای آمادگی حضور در جام جهانی به آفریقای جنوبی برده است.

به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، خیلی از بازیکنان ایرانی در روزهای گذشته در تیم‌های باشگاهی‌شان ماندند تا تیم ملی فوتبال ایران نتواند با ترکیبی کامل به اردوی آمادگی آفریقای جنوبی برود. این در حالی است که اردوی قبلی ایران در پرتغال نیز به دلیل کمبود بودجه لغو شد تا «کارلوس کی‌روش» با مشکلاتی بیش از پیش برای حضور در جام جهانی آماده شود.

footbal

ایران که تابستان سال جاری چهارمین حضورش را در جام جهانی تجربه خواهد کرد در گروه F جام جهانی با تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی و هرزگوین روبه‌روست.

بنابه همین گزارش پایگاه اینترنتی «مایس» فوتبال نیز در گزارشی درباره اردوی آفریقای جنوبی تیم ملی فوتبال ایران نوشته است : ایران در حالی خود را برای جام جهانی ٢٠١۴ برزیل آماده می‌کند که تنها با یازده بازیکن اردوی آمادگی خود را تشکیل داده‌اند.

روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های معتبر دیگر نیز در اخباری جداگانه اردوی تیم ملی ایران با ١١ بازیکن پیش از جام جهانی ٢٠١۴ را اقدامی عجیب خواندند.

از جمله غایبان بزرگ تیم ملی در اردوی آفریقای جنوبی جواد نکونام است که نتوانست هم ملی‌پوشان ایران را همراهی کند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۱ Comment


  1. علی
    1

    واقعا که متاسفم