شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
09 October 2016
روزانه با کوچه، یازدهم اردیبهشت ۹۳

«مکارم شیرازی: جلوگیری از بارداری باید جرم شناخته و قابل تعقیب شود»

۱۳۹۳ اردیبهشت ۱۲

شهرزاد کریمی، محمد افرازه /رادیوکوچه

 

مجله رادیویی «روزانه با کوچه» پنج‌شنبه یازدهم اردیبهشت ۹۳ شامل: مکارم شیرازی: عمل جلوگیری از بارداری باید جرم شناخته و قابل تعقیب شود.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«ناصر مکارم شیرازی٬» از مراجع تقلید می‌گوید باید عمل‌های جلوگیری از بارداری در ایران به عنوان «جرم» شناخته شده و «قابل تعقیب» شود. این مرجع تقلید افزایش جمعیت در شرایط فعلی را «مسئله مهمی» اعلام کرده و سیاست کاهش جمعیت را «مطابق میل خیلی‌ها بود که می‌خواستند راحت‌تر زندگی کنند»٬ معرفی کرده است.

12

خبرهای امروز در دو بخش از علی‌اصغر فریدی. اولین یک‌شنبه ماه می، «روز جهانی خنده» از شهرزاد کریمی. ایران امروز «سود سپرده و مشکلات نظام بانکی». از روشنک آسترکی. «کافه و رستوران‌، تفریح اصلی جوانان تهرانی» از شهرزاد کریمی. «معلمی که هر روز هشتاد کیلومتر راه طی می‌کند». خبرهای ورزشی «دیکتاتوری رسول خادم در فدراسیون کشتی برای محمد بنا». از مسیب سروندی و اجرای الهام رحیم‌زاده.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۱ Comment


  1. بهروز
    1

    مدیرعامل جمعیت امام علی گفت: محدودیت در دسترسی به روشهای پیشگیری از بارداری سبب فرزند آوری زیاد میان زنان کارتن خواب و معتاد می‌شود و در نتیجه میزان کودکان بهزیستی و فروخته شده به باند‌های خلاف کار نیز افزایش می‌یابد.
    http://ilna.ir/news/news.cfm?id=164067