Saturday, 18 July 2015
27 September 2023
خبرهای ورزشی

«ابداع کننده بستنی طلا برند پرسپولیس را اجاره کرد»

2014 May 04

خبر / رادیو کوچه

 

مخترع بستنی طلابا نام تقی گل‌رخسار که برند پرسپولیس را اجاره کرد

صاحب اصلی پرسپولیس کیست؟ این سوالی است که جواب آن را یافته‌ایم.  پوستی؟ دوستی؟ دوستان استیلی؟ یا دوستان خادم؟

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

اینها همه هستند اما نفر اصلی نیستند، که اتفاقن وزارت ورزش‌نشینان بدشان نمی‌آید که رسانه‌ها و مردم سرشان به این نام‌ها گرم باشد، اسامی که در هیات مدیره حضور دارند و یا پشت پرده تصمیم گیرنده هستند.

سرنخ اصلی ماجرا شخصی است به نام «تقی گل‌رخسار» که هر چه جستجو کردیم عکسی از وی یافت نشد اما میدانیم که یکی از شغل‌های او مدیریت رستوران برج میلاد بود.

گل‌رخسار این فعال اقتصادی هم‌چنین عضو هیات مدیره شرکت اقتصادی حامی امید کیش است .

perspolis

اولین بار که نام گل‌رخسار رسانه‌ایی شد ارتباط با بستنی داشت، گل‌رخسار قرار بود برای مشتریان رستوران برج میلاد بستنی طلا سرو کند، ماجرایی که با دخالت قالیباف، شهردار تهران منتفی شد و گل‌رخسار به دلیل رسانه‌ایی شدن این موضوع از یک خبرگزاری شکایت کرد!

محمد بنا به کشورهای دیگر نمی‌پیوندد

«محمد بنا» تیم ملی کشتی فرنگی را به دلیل برخورد‌های غیر‌منصفانه فدراسیون کشتی ترک کرد اما حاضر نیست حرف‌های دور از واقعیت درباره خودش را بپذیرد.

جدایی ناگهانی محمد بنا سرمربی محبوب تیم ملی کشتی فرنگی از اردو که دوباره پیش از بازی‌های جام‌جهانی تهران اتفاق افتاد، سبب شده تا این مربی موفق که یکی از بهترین‌های دنیاست را متهم کنند، او از تیم ملی کشتی فرنگی ایران رفته چون پیشنهاد‌های چشمگیر تا قرارداد سالانه پانصد هزار دلاری دارد.

شایعه‌ای که اولین بار هم نیست که مطرح می‌شود. مردی که تمام زندگی‌اش در خانه کشتی و سر کردن با شاگردانش برای چیز یاد دادن به آنها می‌گذرد، هیچ‌گاه برای کار در تیم‌های ملی بحث مالی نداشته و همیشه خواسته شرایط اردوها برایش فراهم بشود. همیشه حرفش با «رسول خادم» و دیگر مدیران کشتی این بوده که شرایط کار برایش فراهم باشد. این‌که او را مجبور به کار با کمیته فنی و فعالیت مشروط کنند اما خودشان در کشتی آزاد از هر گیر‌و‌بندی رها باشند، تمام گلایه بناست از کشتی و فدراسیونش.

mohammad-bana

اما با جدایی بنا دوباره شایعه به راه افتاده درباره پیشنهاد‌های خارجی، پیشنهاد‌هایی که پیشتر هم بعد از موفقیتش در المپیک مطرح شده بودند و حرف سرمربی پیشین و محبوب مردم هم‌چنان این است:«پانصد هزار دلار؟ صد برابر این را هم بدهند، وطنم را نمی‌فروشم.» اگرچه این‌که او در صورت نبودن در تیم ملی این حق را دارد که به هر تیمی برود اما طرح این اتهام که او برای پیشنهادهای خوب خارجی از تیم ملی رفته، اتهام دور از واقعیتی است که در شان ورزش ایران هم نیست.

علت اصلی ضبط گذرنامه خسرو حیدری

گذرنامه مدافع ملی پوش استقلال در بدو ورود به کشور توسط حراست فرودگاه امام ضبط شد.

گروه دوم کاروان تیم ملی فوتبال بعد از ظهر دیروز (شنبه) از آفریقای جنوبی به ایران بازگشت. در هنگام ورود ملی پوشان حراست فرودگاه امام خمینی گذرنامه «خسرو حیدری» را ضبط کرد تا مدافع استقلال در همان دقایق ابتدایی بازگشت به کشور حسابی غافل‌گیر شود.

khosrawi-haidari

خسرو که از این اقدام بسیار عصبانی شده بود، بدون پاسخگویی به سوالات خبرنگاران فرودگاه را ترک کرد. هر چند حراست فرودگاه علت ضبط گذرنامه را برای حیدری توضیح نداد اما همه چیز برمی‌گردد به بدهی مالیاتی خسرو حیدری در زمان حضور در سپاهان. او که پیش از این چند سالی برای زردپوشان اصفهانی به میدان رفت، هنوز مالیات قراردادش با سپاهان را پرداخت نکرده و همین مسئله باعث شد تا حراست فرودگاه گذرنامه او را ضبط کند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,