Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
با شکایت رضا صالحی امیری

«احضار احمد توکلی مدیر سایت الف به دادسرای فرهنگ و رسانه»

2014 May 12

خبر / رادیو کوچه

 

«احمد توکلی»، نماینده مجلس و مدیر وب‌سایت «الف» با شکایت «رضا صالحی امیری»، سرپرست پیشین وزارت ورزش و جوانان و رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شد.

خبرگزاری «مهر»، روز یک‌شنبه بیست و یکم ادیبهشت ماه گزارش داد، «رضا صالحی امیری»، سرپرست پیشین وزارت ورزش و جوانان از آقای توکلی به خاطر نامه‌ای که در زمان بررسی صلاحیتش به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش در دولت حسن روحانی به نمایندگان نوشت، از او شکایت کرده است.

بنابه گزارش «مهر»، بازپرس به دلیل آن‌که احمد توکلی نماینده مجلس است برای او قرار منع تعقیب صادر کرد، اما از طرف دیگر انتشار نامه در سایت «الف»، و این موضوع که او مدیرمسئول «الف» است به احضاریه انجامیده است.

Ahmad-tavakoli

جلسه رای اعتماد به آقای «صالحی امیری» در آبان ماه سال گذشته همراه با رای‌گیری برای وزارت‌های علوم و آموزش و پرورش در مجلس برگزار شد که وزیر پیشنهادی برای «ورزش و جوانان» نتوانست رای اعتماد نمایندگان را کسب کند.

در آن جلسه اتهاماتی علیه «صالحی امیری»، از جمله در پرونده فساد در بیمه ایران مطرح شد.

همزمان آقای «توکلی» نامه‌ای نوشته بود که در وب‌سایت «الف» منتشر شد و در آن در مورد سوابق علمی و نوشته‌های منتشر شده وزیر پیشنهادی، شبهات و تردیدهای گوناگونی مطرح شده بود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,