شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
28 August 2016
عضو هیات رییسه مجلس خبرگان

«دری نجف آبادی: باید برای بعد از رهبری به فکر باشیم»

۱۳۹۳ اردیبهشت ۲۹

خبر / رادیو کوچه

 

«قربانعلی دری نجف آبادی»، عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری ایران گفته است. به هر حال باید برای بعد از رهبری به فکر باشیم.

خبرگزاری «ایلنا» روز یک‌شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه، گزارش داده است، که قربانعلی دری نجف آبادی انتخابات آتی مجلس خبرگان رهبری را پر اهمیت توصیف کرد و افزود: مردم باید برای انتخاب نمایندگان این مجلس با هوشیاری هر چه تمام‌تر و تدبیر حکیمانه عمل کنند و به جایگاه این نهاد توجه کامل داشته باشند.

dorinajafabadi

بنابه این گزارش، حجت‌الاسلام «قربانعلی دری نجف آبادی»، پیش از ظهر روز یک‌شنبه در حاشیه همایش فرهنگ، عزم ملی و مدیریت جهادی در شیراز و در جمع خبرنگاران، با بیان این‌که خدا رهبری را حفظ کند و به ایشان طول عمر دهد گفته است، «اما به هر حال باید برای بعد از ایشان به فکر باشیم.»

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: «نمایندگان آتی مجلس خبرگان رهبری باید در کنار شرط اجتهاد از سطح آگاهی بالا، عقلانیت و محبوبیت برخوردار باشند.»

«دری نجف آبادی» حضور بانوان را به عنوان نمایندگان مجلس خبرگان رهبری منوط به اصلاح قانون دانست و افزود: «به نظر من اگر خواهری شرایط کاندیداتوری در این انتخابات را داشته باشد ایرادی ندارد که در انتخابات مجلس خبرگان شرکت کند.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,