Saturday, 18 July 2015
02 August 2021
پرسپولیس یک – فولاد خوزستان صفر

«هفتمین برد متوالی سرخ‌پوشان با علی دایی»

2010 March 06

روند موفقیت‌آمیز تیم فوتبال پرسپولیس هم‌چنان ادامه دارد و شاگردان علی دایی در هفته بیست‌و‌هشتم رقابت‌های لیگ‌برتر، دیروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی موفق به شکست فولاد خوزستان شدند.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران،تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان فولاد بود و توانست با تک گل محسن خلیلی که در دقیقه 73 به ثمر رسید حریف را شکست داده و با 49 امتیاز در رده سوم قرار بگیرد. خلیلی روی سانتر شکوری با ضربه‌ سر دروازه حسین آشنا را باز کرد. این  هفتمین برد متوالی سرخ‌پوشان با علی دایی در لیگ برتر و جام حذفی بود. در ضمن فولاد پیش از این در11 بازی پیاپی شکست نخورده بود. این تیم از هفته شانزدهم که در فولادشهر اصفهان مقابل ذوب‌آهن با یک گل شکست خورد، دیگر شکستی را متحمل نشد و رکورد شکست‌ناپذیری خود را به 11 هفته رساند، اما با شکست در این دیدار این رکورد سرانجام شکست تا فولادی‌ها با دست خالی تهران را ترک کنند. قضاوت این بازی بر عهده محمود رفیعی بود. وی به جلال کاملی‌مفرد و بارتلوویچ از فولاد و هادی نورورزی و عادل کلاه‌کج از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

ترکیب پرسپولیس:

میثاق معمارزاده، شیث رضایی، حمیدرضا علی‌عسگر، ابراهیم شکوری، عادل کلاه کج، کریم باقری (80 – میثم بائو)، هادی نوروزی (66-مجتبی زارع)، محسن خلیلی، هوار ملا محمد (89-علیرضا محمد)، مجتبی شیری و حسین بادامکی.

سرمربی: علی دایی

ترکیب فولاد:

حسین آشنا، جلال کاملی‌مفرد، مهدی چمن‌آرا، علی حمودی، جواد شیرزاد، بختیار رحمانی، ملادن بارتلوویچ ( 57-نادر احمدی)، سیامک سرلک (68-آرش افشین)، سعید رمضانی (82 – کاوه رضایی)، جاوا موجیری، غلامرضا رضایی.

سرمربی: مجید جلالی

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , 

۱ Comment