Saturday, 18 July 2015
27 January 2021
دایی: علی جزو نوادر فوتبال ایران است اما

«اگر برای کریمی دعوت نامه فرستاده‌ام آن را پس دهد»

2010 March 06

علی دایی در نشست خبری پس از پیروزی پرسپولیس بر فولاد اظهار کرد: «این بازی یکی از قشنگ‌ترین بازی‌های تیم پرسپولیس بود. با اینکه تیم ما تنها یک گل زد اما فوتبال خوبی را ارایه کرد. من به بازیکنانم تبریک می‌گویم که کم‌کم به یک تیم تبدیل می‌شوند، به غیر از دقایق ابتدایی بازی در تمامی زمان‌های آن کنترل مسابقه را در دست داشتیم و اجازه ندادیم حریف حتی یک موقعیت خوب به دست آورد. امیدوارم این روند در بازیهای بعدی ادامه داشته باشد. حیف بود با این بازی‌ای که انجام دادیم سه امتیاز آن نصیب‌مان نمی‌شد.»

وی افزود: «مجید جلالی سرمربی فولاد استاد من است و من او را جزو بزرگترین مربیان ایران می‌دانم. امروز در برابرش درس پس می‌دادم و از صمیم قلب آرزو می‌کنم در ادامه مسابقات لیگ موفق باشد. ما سعی می‌کنیم در بازی‌های بعدی هم امتیازات لازم را بگیریم، داخل و خارج از خانه فرقی نمی‌کند و باید از پتانسیل بالای پرسپولیس استفاده کرد.»

علی دایی افزود: «بازیکنان پرسپولیس همدلی زیادی با هم دارند، حتی آن‌هایی که در لیست تیم نبودند هم بدون این‌که کسی آن‌ها را مطلع کند به استادیوم آمدند. رمز موفقیت ما همین اتحاد است که هواداران هم چیز دیگری نمی‌خواهند، خدا به ما لطف کرد و ما باید دین‌مان را به هواداران ادا کنیم.»

وی درباره صحبت‌های علی کریمی مبنی بر عدم همکاریش با علی دایی در تیم پرسپولیس گفت: «احترام خاصی برای علی کریمی قایل هستم و او را جز یکی از بزرگان و نوادر فوتبال ایران می‌دانم اما اگر دعوت نامه‌ای برایش فرستاده‌ام حتمن آن را پس بفرستد.»

وی درباره احتمال جدایی کاشانی از پرسپولیس که این روزها از بحث‌های جدی سازمان تربیت بدنی است،‌ خاطر نشان کرد: «کاشانی در این مدت زحمت‌های زیادی برای پرسپولیس کشیده است. پرسپولیس بدون کاشانی در این زمان معنا ندارد، او آن‌قدر خوب کار کرده که کسی نمی‌تواند چنین تصمیمی بگیرد.»

وی درباره داوری بازی نیز خاطر نشان کرد: «داوری مشکل خاصی نداشت اما فکر می‌کنم گل صحیحی زدیم که داور به اشتباه آن را آفساید اعلام کرد اما بالاخره باید فیلم بازی را دوباره ببینیم.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,