Saturday, 18 July 2015
17 January 2021
طوفان بی‌سابقه در تهران

«طوفان باعث مرگ چهار نفر در تهران شد»

2014 June 02

خبر / رادیو کوچه

 

تندبادی با سرعت بیش از یک صد کیلومتر حدود ساعت پنج و پانزده دقیقه عصر روز دوشنبه دوازدهم خرداد ماه تهران و حومه آن را درنوردید.

«امین صابری‌نیا» رییس اورژانس ایران به خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا» گفته است که این طوفان دست کم سه کشته و ۲۷ مجروح به جا گذاشته اما یکی از مدیران آن از کشته شدن چهار شهروند خبر می دهد.

براساس این گزارش، وی افزوده است، ١٧ نفر از مجروحان در سطح شهر تهران به دلیل وزش باد شدید به دلیل عدم تعادل مجروح شدند و ١٠ نفر دیگر نیز که مسافر یک دستگاه اتوبوس در مسیر قم بودند با وزش طوفان و از دست رفتن دید راننده در تصادف اتوبوس مذکور مجروح و روانه بیمارستان شدند.

tofan

این خبرگزاری هم‌چنین به نقل از کارشناس اورژانس تهران گزارش داده است، براساس آخرین گزارشات دریافتی، شمار کشته‌های طوفان بعدازظهر امروز در پایتخت به چهار نفر افزایش یافته که سه نفر اول براثر سقوط درخت جان باختند و نفر چهارم نیز حوالی ساعت ١٧:٢٠  از پشت بام یک ساختمان پنج طبقه به پایین پرت شد و جان باخت.

خبرگزاری رسمی ایران «ایرنا» نیز به نقل از«محمدعلی عزیز اقلی» کارشناس هواشناسی نوشته است، امشب و طی چند شب آینده آسمان کلان‌شهر تهران شاهد رگبار و رعد و برق خواهد بود و این شرایط در ساعات بعد از ظهر بیشتر رخ می‌دهد.

بنابه گزارش «ایرنا»،«محمدعلی عزیز اقلی» همچنین گفته است: «سرعت وزش بار در اطراف فرودگاه مهرآباد تهران تا ١٣٠ کیلومتر در ساعت می باشد.»

 

 

 

 

 

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,